-
Переговорна процедура
-
Мультилотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Автомобільний бензин А-95, код ДК 021:2015 09132000-3, Паливо дизельне, код ДК 021:2015 09134200-9
Тендер Prozorro UA-2022-08-23-010350-a
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
ebe9908b35364732b91030107d91f542
Внутрішній номер закупівлі:
15174215
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-08-23-010350-a
Замовник:
Брошнів-Осадська селищна рада Калуського району Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04355102
-
Адреса:
77611, Україна, Івано-Франківська область, селище Брошнів-Осада, вулиця 22 Січня, будинок 85
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Троян Володимир Станіславович +380347446493 broshniv-osada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
На підставі п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме - якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної Законом України «Про публічні закупівлi», - відкриті торги від 14.07.2022 року та від 02.08.2022 року
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴50 000.00 Автомобільний бензин А-95, код ДК 021:2015 09132000-3
- Лот №2 ₴300 000.00 Паливо дизельне, код ДК 021:2015 09134200-9