-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дрова паливні твердих порід
Тендер Prozorro UA-2022-08-23-000522-a
Торги не відбулися
475 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 752.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 752.00 UAH
Номер:
e37b133c9f744e868343bdaa04673e66
Внутрішній номер закупівлі:
15164411
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-08-23-000522-a
Замовник:
Управління освіти Жмеринської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125786
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, м. Жмеринка, вул. Київська, 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Корнієнко +380969295755 osvita_gmerinka@ukr.net http://uposv-zmr.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
475 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 752.00 UAH
Період уточнення:
23.08.2022 09:01 - 29.08.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
23.08.2022 09:01 - 08.09.2022 00:00
Аукціон:
з 08.09.2022 13:42
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дрова паливні твердих порід
Кількість
330 метри кубічні
Період постачання
до 20.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ДП "Жмеринський райагроліс" ВОКСЛП Віноблагроліс
×
-
Код ЄДРПОУ:
36262822
-
Контактна особа:
Скворцов Олександр Іванович +380433222742 zh_agrolis@ukr.net
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, місто Жмеринка, вулиця Доватора №2
Початкова пропозиція
475 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
475 200.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
21
Скарги
0