• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону
  • 1

Бензин автомобільний А-95, дизельне паливо

ДК 021:2015 – 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин автомобільний А-95, дизельне паливо)

Завершена

539 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 1640c9f870374a5c83c73ce501b35f19
Внутрішній номер закупівлі: 15150600
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-08-19-007672-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство" Центр первинної медико-санітарної допомоги"Староушицької селищної ради
Контактна особа: Степанова Інна Вікторівна +380384997335 Stepanova-In@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: У відповідності до частини 1 статті 40 Закону, переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі. Пунктом 1 частини 2 статті 40 Закону встановлено: «Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: 1) якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації». Замовником було двічі відмінено конкурентні процедури закупівель: 1. Відкриті торги в порядку розділу VІІ Закону України «Про публічні закупівлі» по предмету: ДК 021:2015 – 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин автомобільний А-95, дизельне паливо) (номер тендеру в ЦБД (ідентифікатор закупівлі) UA-2022-07-08-005899-a за адресою www.prozorro.gov.ua) на підставі подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. 2. Відкриті торги в порядку розділу VІІ Закону України «Про публічні закупівлі» по предмету: ДК 021:2015 – 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин автомобільний А-95, дизельне паливо) (номер тендеру в ЦБД (ідентифікатор закупівлі) UA-2022-07-29-001957-a за адресою www.prozorro.gov.ua) на підставі подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. Норма Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII, надає право Замовнику укласти договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів
Очікувана вартість: 539 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин автомобільний А-95
Код ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин
Кількість 7000 літр
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливо
Кількість 3500 літр
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «ЛІВАЙН ТОРГ»

Оскарження: 19.08.2022 15:47 - 30.08.2022 00:00
Ціна пропозиції 539 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.08.2022 15:47
Документи 4
Скарги 0

Контракти

Номер: 896b5244f2994a6cb237d9109b0b80bb
Ідентифікатор договору: UA-2022-08-19-007672-a-c1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю «ЛІВАЙН ТОРГ»
Номер договору: 78
Сума договору: 539 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 449 166.67 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Бензин автомобільний А-95: 50.00000 UAH без ПДВ
Дизельне паливо: 54.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання: 31.08.2022 00:00
Статус:
Підписаний
2022 року
Договір 78 від 30.08.2022 року
PDF
Додаткова угода.PDF
p7s
sign.p7s