-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
«Реконструкція системи опалення (встановлення котлів на альтернативному виді палива) будівлі КНП "Батуринський міський центр первинної медико-санітарної допомоги", що знаходиться за адресою: вулиця ім. В. Ющенка 54, м. Батурин Ніжинського району, Чернігівської області»
Тендер Prozorro UA-2022-08-19-004031-a
Завершена
1 053 970.98
UAH з ПДВ
Номер:
0b24289a87ea40bd9678dab278b42c2e
Внутрішній номер закупівлі:
15146963
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-08-19-004031-a
Замовник:
КП КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БАТУРИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" БАТУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42469470
-
Адреса:
16512, Україна, Чернігівська область, Батурин, вул. ім В.Ющенка, 54
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Горбань Алла Петрівна +380961119710 05266530@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Замовником було оголошено процедури Закупівлі за UA-2022-07-08-002027-a та UA-2022-07-29-002490-a, які були відмінені на підставі подання для участі у відкритих торгах менше двох тендерних пропозицій.
Очікувана вартість:
1 053 970.98 UAH з ПДВ
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Описоплата виконаних робіт здійснюється протягом 5 (п’яти) банківських днів з дати підписання уповноваженими представниками сторін акту приймання виконаних робіт за формою КБ-2в та довідки про вартість виконаних робіт і витрат за формою КБ-3.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Реконструкція системи опалення (встановлення котлів на альтернативному виді палива) будівлі КНП "Батуринський міський центр первинної медико-санітарної допомоги", що знаходиться за адресою: вулиця ім. В. Ющенка 54, м. Батурин Ніжинського району, Чернігівської області»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 30.09.2022
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ"УКРСПЕЦСЕРВІС"
Оскарження: 19.08.2022 12:34 - 30.08.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
24838096
-
Контактна особа:
КОЗЛОВ Олексій 0504654673
-
Адреса:
14021, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Любецька, 60а
Оскарження: 19.08.2022 12:34 - 30.08.2022 00:00
Ціна пропозиції
1 053 970.98 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.08.2022 12:34
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
5aa64c4bfa1a4ad79c35623b0522beeb
Ідентифікатор договору:
UA-2022-08-19-004031-a-a1
Постачальник:
ТОВ"УКРСПЕЦСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24838096
-
Контактна особа:
КОЗЛОВ Олексій 0504654673
-
Адреса:
14021, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Любецька, 60а
Номер договору:
1
Сума договору:
1 053 970.98 UAH з ПДВ
Сума договору:
878 309.15 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
31.08.2022 00:00
Статус:
Виконаний