• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Природний газ

Торги не відбулися

1 852 994.76 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 5 558.98 UAH
Номер: 6d9f74e135c84c05bb1655fa1b3220f2
Внутрішній номер закупівлі: 1511926
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-12-09-000095-c   
Замовник: Генічеська центральна районна лікарня Генічеської районної ради Херсонської області
Контактна особа: Ельдар Фетієв +380553432122,+380973954004,+380975180721 crb-genich03@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 852 994.76 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 5 558.98 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 35 000.00 UAH
Період уточнення: 09.12.2017 15:09 - 16.12.2017 00:00
Період прийому пропозицій: 09.12.2017 15:09 - 26.12.2017 00:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 190000 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 75500, Україна, Херсонська область, м. Генічеськ, пр-т Миру, буд.130 На карті