-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб з пшеничного борошна, хліб житньо-пшеничний
Тендер Prozorro UA-2022-08-16-007190-a
Код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Завершена
405 120.00
UAH з ПДВ
Номер:
0ab32134958643e4a35f2a1d47ddb356
Внутрішній номер закупівлі:
15118152
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-08-16-007190-a
Замовник:
Спеціалізований Трускавецький санаторій "Батьківщина"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02770239
-
Адреса:
82200, Україна, Львівська область, м.Трускавець, вул.Городище,6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Садлівська +380975963728 ole442@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до ст.40 ч.2 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником, як виняток у разі якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної Законом «Про публічні закупівлі». Обґрунтування - Звіт про результати проведення процедури закупівлі - UA-2022-03-07-009827-b, дата формування звіту 23.02.2022р. та Звіт про результати проведення процедури закупівлі - UA-2022-02-24-001389-a, дата формування звіту 12.03.2022р.
Очікувана вартість:
405 120.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПерерахунок коштів за Товар здійснюється Покупцем Постачальникові через Управління Державної казначейської служби України у м. Трускавці Львівської області.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб з пшеничного борошна в/г
Кількість
9600 кілограм
Період постачання
29.08.2022 - 31.12.2022
Хліб житньо-пшеничний
Кількість
4800 кілограм
Період постачання
29.08.2022 - 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГРОБІЗНЕС"
Оскарження: 16.08.2022 15:22 - 27.08.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30915832
-
Контактна особа:
Собуцький Олег Михайлович +0384540550
-
Адреса:
47823, Україна, Тернопільська область, село Токи, вул.Злуки, 17
Оскарження: 16.08.2022 15:22 - 27.08.2022 00:00
Ціна пропозиції
405 120.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.08.2022 15:22
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
ee95cf261dbc4f74a46e6a4583080270
Ідентифікатор договору:
UA-2022-08-16-007190-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГРОБІЗНЕС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30915832
-
Контактна особа:
Собуцький Олег Михайлович +0384540550
-
Адреса:
47823, Україна, Тернопільська область, село Токи, вул.Злуки, 17
Номер договору:
50
Сума договору:
279 773.48 UAH з ПДВ
Сума договору:
233 144.57 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.08.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
29.08.2022 09:00
Статус:
Виконаний