• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

Газове паливо ДК 021:2015:09120000-6 (газ-метан стиснений, газ пропан скраплений для заправки автотранспорту)

ЛОТ № 1 газ-метан стиснений для заправки автотранспорту у кількості 150 000 м3 ЛОТ № 2 газ-пропан скраплений для заправки автотранспорту у кількості 900 л

Торги не відбулися

2 637 240.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 122.00 UAH
Номер: cf5fbdab70324e08bba5626b8b8ea86e
Внутрішній номер закупівлі: 1511738
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-12-08-000840-b   
Замовник: Комунальне підприємство "Сєвєродонецьккомунсервис"
Контактна особа: Зубко Марина Юріївна 380990399086 kp-sks@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 2 637 240.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.12.2017 12:01 - 15.12.2017 17:00
Період прийому пропозицій: 08.12.2017 12:01 - 25.12.2017 17:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴2 625 000.00 газ-метан стиснений для заправки автотранспорту
  • Лот №2 ₴12 240.00 газ-пропан скраплений для заправки автотранспорту