• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Дров'яна деревина

Торги не відбулися

662 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 312.00 UAH
Номер: 06189d32db40409c80b82f9539c10aa9
Внутрішній номер закупівлі: 15089572
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-08-11-010183-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ КОПАЙГОРОДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Тетяна Кілівнік +380979605506 kopaigorod_osvita@ukr.net https://kopaigorod-vo.vnua.eu/
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 662 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 312.00 UAH
Період уточнення: 11.08.2022 16:56 - 17.08.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 11.08.2022 16:56 - 27.08.2022 00:00
Аукціон: з 29.08.2022 11:40
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дров'яна деревина
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 368 метри кубічні
Період постачання до 15.10.2022
Місце постачання Відповідно до документації