• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Паливна деревина

Завершена

112 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 9e04168306ea4c67b6a993e57008510e
Внутрішній номер закупівлі: 15051035
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-08-08-001756-a   
Замовник: КНП БСР "Бородянський центр первинної медико-санітарної допомоги"
Контактна особа: Рябоконь Людмила Володимирівна +380635742188 bcpmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 03413000-8 Паливна деревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Очікувана вартість: 112 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливна деревина
Код ДК 021:2015: 03413000-8 Паливна деревина
Кількість 75 метри кубічні
Період постачання 08.08.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 07801, Україна, Київська область, смт. Бородянка, вул. Семашка 1а На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДП "Клавдієвське лісове господарство"

Оскарження: 09.08.2022 12:14 - 20.08.2022 00:00
Ціна пропозиції 112 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.08.2022 12:14
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 203c110d19d3485db8030e741bcad528
Ідентифікатор договору: UA-2022-08-08-001756-a-c1
Постачальник: ДП "Клавдієвське лісове господарство"
Номер договору: 159/22/СС
Сума договору: 112 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 93 333.33 UAH без ПДВ
Період дії договору: 22.08.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання: 22.08.2022 00:00
Статус:
Підписаний
договір
p7s
sign.p7s