• Спрощена закупівля
  • Безлотова
  • КЕП

Штабелер гідравлічний

Закупівля здійснюється відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» від 28.02.2022 року № 169 зі змінами. Замовник: Акціонерне товариство "Укрпошта", місцезнаходження: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, будинок 22, ЄДРПОУ 21560045, категорія: юридична особа, яка здійснює діяльність в окремих сферах господарювання. Найменування закупівельника: Закарпатська дирекція АТ «Укрпошта». ЄДРПОУ 20454128. Місцезнаходження: 88000, Закарпатська обл., м. Ужгород, пл. Поштова, 4. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі - зазначена у Додатку 2 до документації. Оцінка пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених у документації шляхом застосування електронного аукціону. Дата і час проведення електронного аукціону визначаються електронною системою закупівель автоматично. Критеріями оцінки є ціна .Замовник не вимагає забезпечення тендерної пропозиції та забезпечення виконання договору, тому не зазначає відомості в електронній системі.

Завершена

60 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 300.00 UAH
Номер: 0b46e5dd93e442acaecc8a21f2acce24
Внутрішній номер закупівлі: 15027458
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-08-03-008642-a   
Замовник: ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ДИРЕКЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРПОШТА"
Контактна особа: Бедрій Роман Михайлович 380507503200 Bedriy-rm@ukrposhta.ua http://www.ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 60 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 300.00 UAH
Період уточнення: 03.08.2022 16:32 - 09.08.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 10.08.2022 00:00 - 13.08.2022 00:00
Аукціон: 15.08.2022 11:16 - 15.08.2022 11:39
Період кваліфікації: 15.08.2022 11:39 - 18.08.2022 12:28
Період завантаження договору: 18.08.2022 12:28 - 07.09.2022 12:28
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Штабелер гідравлічний POWERLIFT HS2016PMEP
Код ДК 021:2015: 42418500-4 Механічне обладнання для вантажно-розвантажувальних робіт
Кількість 1 штуки
Період постачання до 12.09.2022
Місце постачання 76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Привокзальна, 19 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Лук'ян Михайло Федорович

Оскарження: 15.08.2022 15:28 - 18.08.2022 00:00
Початкова пропозиція 39 750.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
39 750.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
15.08.2022 15:28
Документи 8
Скарги 0
ТОВ "ЛАУНЧ УКРАЇНА"

Оскарження: 18.08.2022 12:28 - 23.08.2022 00:00
Початкова пропозиція 54 999.96 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
54 999.96 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.08.2022 12:28
Документи 41
Скарги 0

Контракти

Номер: 2f1a258fa0434b9eb20a4090d2f89ee1
Ідентифікатор договору: UA-2022-08-03-008642-a-b1
Постачальник: ТОВ "ЛАУНЧ УКРАЇНА"
Номер договору: 22/662
Сума договору: 54 999.96 UAH з ПДВ
Сума договору: 45 833.30 UAH без ПДВ
Період дії договору: 02.09.2022 00:00 - 22.09.2022 00:00
Дата підписання: 02.09.2022 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 22_662 від 02.09.2022 року.pdf
pdf
Договір 22_662 від 02.09.2022 року.pdf
pdf
Звіт про виконання договору UA-2022-08-03-008642-a Штабелер....
p7s
sign.p7s