• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

09110000-3 Тверде паливо (пелети)

09110000-3 Тверде паливо (пелети)

Торги не відбулися

247 900.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 239.50 UAH
Номер: 136f73b02f6d47389305c9a6b389595a
Внутрішній номер закупівлі: 15027396
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-08-03-008570-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "УРВЕНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Вікторія Самчук +380365257054 urvennapni@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 247 900.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 239.50 UAH
Період уточнення: 03.08.2022 16:29 - 09.08.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 03.08.2022 16:30 - 19.08.2022 00:00
Аукціон: з 19.08.2022 12:28
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
09110000-3 Тверде паливо (пелети)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 31 тонни
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 33028, Україна, Рівненська область, село Урвенна, 35711, Рівненська обл. Здолбунівський р-н, с. Урвенна, вул. Жовтнева, 53А. На карті