-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина паливна (ДК 021:2015 ЄЗС 03410000-7 "Деревина")
Тендер Prozorro UA-2022-08-01-005986-a
Завершена
700 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
f225fafd4163452f90e163994b38d3f4
Внутрішній номер закупівлі:
15006633
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-08-01-005986-a
Замовник:
Відділ культури та туризму Семенівської міської ради Новгород-Сіверського району Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41833325
-
Адреса:
15400, Україна, Чернігівська область, м. Семенівка, вул. Червона Площа, 7А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Кирдан +380465921464 katyshagorienko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Замовником було проведено двічі процедури закупівлі відкриті торги.
Першу закупівлю було оголошено 27 червня 2022 року UA-2022-06-27-003351-a ( тендер автоматично відмінений електронною системою закупівель у зв’язку з подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій).
Другу закупівлю було оголошено 14 липня 2022 року UA-2022-07-14-003200-a ( тендер автоматично відмінений електронною системою закупівель у зв’язку з подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій). У відповідності до пункту 1 частини 2 статті 40 норм Закону, переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата проводиться Замовником на підставі накладної на отриманий Товар шляхом безготівкового перерахування коштів на поточний рахунок Постачальника не пізніше 30 банківських днів з дати поставки товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина паливна (ДК 021:2015 "ЄЗС" 03413000-8 "Паливна деревина")
Кількість
700 метри кубічні
Період постачання
до 31.10.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БОНВУД"
Оскарження: 01.08.2022 15:26 - 12.08.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43569672
-
Контактна особа:
Бондаренко А.І. +380984161678
-
Адреса:
15400, Україна, Чернігівська область, Новгород-Сіверський р-н місто Семенівка, вул.Горавовка будинок 39
Оскарження: 01.08.2022 15:26 - 12.08.2022 00:00
Ціна пропозиції
700 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.08.2022 15:26
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
55328d4e5c7d42599db32547dfe96222
Ідентифікатор договору:
UA-2022-08-01-005986-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БОНВУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43569672
-
Контактна особа:
Бондаренко А.І. +380984161678
-
Адреса:
15400, Україна, Чернігівська область, Новгород-Сіверський р-н місто Семенівка, вул.Горавовка будинок 39
Номер договору:
22-08/02
Сума договору:
700 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
583 333.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.08.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
15.08.2022 13:42
Статус:
Виконаний