-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-07-27-008357-a
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначена у додатках до документації оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» - Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади. Вид закупівлі - спрощена закупівля. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної закупівлі є ціна (питома вага критерію – 100%).
Завершена
165 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 825.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 825.00 UAH
Номер:
8b5a757313824faca2c7320c6383d68a
Внутрішній номер закупівлі:
14985343
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-07-27-008357-a
Замовник:
Житомирський дошкільний навчальний заклад №40
×
-
Код ЄДРПОУ:
25305387
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Юрка Тютюнника, будинок 17-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Камінська Людмила Вікторівна +380968745567 byx40@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
165 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
825.00 UAH
Період уточнення:
27.07.2022 17:50 - 02.08.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
02.08.2022 00:00 - 05.08.2022 00:00
Аукціон:
з 05.08.2022 13:17
Період кваліфікації:
05.08.2022 00:02 - 08.08.2022 15:10
Період завантаження договору:
08.08.2022 15:10 - 28.08.2022 15:10
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗдійснення оплати відбувається після фактичного споживання/отримання товару у 100% розмірі на підставі надісланого рахунку для оплати. Обсяги споживання товару підтверджуються складеним Сторонами актом приймання-передачі товару. Оплата рахунка Постачальника за цим Договором має бути здійснена Споживачем у строк 20 (двадцять) календарних днів з моменту отримання рахунку Споживачем.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
30000 Кіловат-година
Період постачання
до 23.08.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
Оскарження: 08.08.2022 15:10 - 11.08.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42095943
-
Контактна особа:
Безсмертний Андрій 380965315038 A.BEZSMERTNIY@ZTOEK.COM.UA http://www.ztoek.com.ua/
-
Адреса:
10003 , Україна, Житомирська область, Житомир, 10003, Житомирська обл., місто Житомир, МАЙДАН ПЕРЕМОГИ , будинок 10
Оскарження: 08.08.2022 15:10 - 11.08.2022 00:00
Початкова пропозиція
113 243.04 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
113 243.04 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.08.2022 15:10
Документи
58
Скарги
0
Контракти
- Контракт №1 ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
Номер:
233b8a741bc44526b4ded0a4a7d3c9fb
Ідентифікатор договору:
UA-2022-07-27-008357-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42095943
-
Контактна особа:
Безсмертний Андрій 380965315038 A.BEZSMERTNIY@ZTOEK.COM.UA http://www.ztoek.com.ua/
-
Адреса:
10003 , Україна, Житомирська область, Житомир, 10003, Житомирська обл., місто Житомир, МАЙДАН ПЕРЕМОГИ , будинок 10
Номер договору:
290-Т
Сума договору:
96 788.48 UAH з ПДВ
Сума договору:
80 657.07 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.08.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
18.08.2022 00:00
Статус:
Виконаний