-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Деревина. Паливна деревина.
Тендер Prozorro UA-2022-07-26-004694-a
Деревина. Паливна деревина.
Торги не відбулися
393 120.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 965.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 965.60 UAH
Номер:
194c62d273d248dc8b62212ff3840c6b
Внутрішній номер закупівлі:
14972598
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-07-26-004694-a
Замовник:
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЯСЛА-САДОК №З "ОЛЕНКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35786985
-
Адреса:
66101, Україна, Одеська область, місто Балта(пн), ВУЛИЦЯ КУЗНЕЧНА, будинок 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кочергіна Олена +0380978237518 super.dnzolenka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
393 120.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 965.60 UAH
Період уточнення:
26.07.2022 13:51 - 01.08.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
26.07.2022 13:51 - 11.08.2022 08:00
Аукціон:
з 12.08.2022 14:58
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина. Паливна деревина.
Кількість
168 метри кубічні
Період постачання
до 15.10.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Інформація про скасування
Номер:
a2b4419605de469f877259da664f361d
Причина скасування:
Неможливість здійснення закупівлі унаслідок непереборної сили
Опис причини скасування:
триває період оскарження процедури № UA-2022-06-29-003585-a
Період оскарження:
04.08.2022 11:13 - 15.08.2022 00:00
Дата опублікування:
04.08.2022 11:13
Дата виконання:
15.08.2022 00:00
Статус:
Виконано