• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Електрична енергія з урахуванням послуги розподілу

Завершена

750 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 82039818d1a34c40ba24e0cd12422372
Внутрішній номер закупівлі: 14960028
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-07-25-000646-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Новомиколаївська центральна районна лікарня" Новомиколаївської районної ради Запорізької області
Контактна особа: Онищенко Олександр Сергійович +380614491894 nikcrb63@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Замовником було двічі відмінено процедуру закупівлі електричної енергії через відсутність достатньої кількості учасників. Номер оголошення UA-2022-07-09-000093-a та UA-2022-06-23-003964-a
Очікувана вартість: 750 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія з урахуванням послуги розподілу
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 150000 Кіловат-година
Період постачання 01.07.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 70101, Україна, Запорізька область, смт.Новомиколаївка, вул.Соборності 106 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Запоріжжяелектропостачання"

Оскарження: 25.07.2022 09:43 - 31.07.2022 00:00
Ціна пропозиції 750 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.07.2022 09:43
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 50ac726039ed41f3a63f51745a7ac66b
Ідентифікатор договору: UA-2022-07-25-000646-a-b1
Постачальник: ТОВ "Запоріжжяелектропостачання"
Номер договору: №98/1
Сума договору: 579 858.36 UAH з ПДВ
Сума договору: 483 215.30 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Електрична енергія з урахуванням послуги розподілу: 6.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 20.08.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання: 01.08.2022 00:00
Статус:
Виконаний
Контракт
jpg
протокол 23.jpg
pdf
додаткова угода1.pdf
pdf
додаткова угода-2.pdf
pdf
додаткова угода-3.pdf
pdf
додаткова угода-4 .pdf
pdf
Висновок ОИ-1164-1.pdf
pdf
додаткова 5 црл.pdf
pdf
висновок ОИ-1248.pdf
pdf
додаткова угода 6.pdf
p7s
sign.p7s