-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин А-95
Тендер Prozorro UA-2022-07-19-008562-a
Вимоги до учасника та перелік документів, що мають бути надані учасником у складі пропозиції визначено у відповідності до форми "Оголошення про проведення спрощеної закупівлі", що додається.
Торги не відбулися
72 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 432.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 432.00 UAH
Номер:
fa0bdd37d3c247228e1c7c324876e41f
Внутрішній номер закупівлі:
14933526
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-07-19-008562-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧОПСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"ЧОПСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41830701
-
Адреса:
89502, Україна, Закарпатська область, м. ЧОП, вул. МОЛОДІЖНА, буд. 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Зарицька +380504322542 knpchopcentr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
72 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
432.00 UAH
Період уточнення:
19.07.2022 20:46 - 23.07.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
25.07.2022 23:00 - 28.07.2022 00:00
Аукціон:
з 28.07.2022 14:23
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки між Постачальником та Замовником за фактично отриманий Товар здійснюються відповідно до видаткової накладної та рахунку-фактури наданого Постачальником, шляхом оплати вартості Товару згідно Специфікації протягом 10 (десяти) робочих днів після складення Сторонами видаткової накладної; інша інформація щодо закупівлі: категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»; інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі – згідно форми «Оголошення про проведення спрощеної закупівлі», що додається; єдиний критерій оцінки - ціна (питома вага критерію - 100%), оцінка пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критерію і методики оцінки, зазначених у цьому оголошенні, та шляхом застосування електронного аукціону; інші вимоги до предмету закупівлі – згідно форми «Оголошення про проведення спрощеної закупівлі», що додається; назва товарів кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі, та код товару, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: бензин А-95 - 09132000-3 - бензин
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95
Кількість
1410 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації