-
Переговорна процедура
-
Мультилотова
-
КЕП
-
Без аукціону
код за ДК 021:2015 –90510000-5 - Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (лот 1.Збирання безпечних твердих побутових відходів (код ДК 021:2015-90511200-4 ), лот 2.Збирання безпечних твердих великогабаритних відходів (код ДК 021:2015- 90511000-2)
Тендер Prozorro UA-2022-07-13-008055-a
Завершена
447 840.00
UAH з ПДВ
Номер:
422df02c995d41a6b24fdce3eb87d274
Внутрішній номер закупівлі:
14900117
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-07-13-008055-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБ'ЄДНАННЯ ПАРКІВ КУЛЬТУРИ ТА ВІДПОЧИНКУ М. ХАРКОВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37657100
-
Адреса:
61023, Україна, Харківська область, м. Харків, вул.Сумська, буд. 81
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Михайлюк +380577544100 37657100@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Уповноваженою особою КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ОБ'ЄДНАННЯ ПАРКІВ КУЛЬТУРИ ТА ВІДПОЧИНКУ М.ХАРКОВА» двічі у лютому 2022р. були відмінені відкриті торги на закупівлю код ДК 021:2015 –90510000-5 - Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (лот 1.Збирання безпечних твердих побутових відходів (код ДК 021:2015-90511200-4), лот 2.Збирання безпечних твердих великогабаритних відходів (код ДК 021:2015- 90511000-2) згідно абз.1 п.1 ч. 2 статті 32 Закону, так як на участь у торгах було подано менше двох тендерних пропозицій, а саме: 1. Оголошення про проведення відкритих торгів №UA-2022-01-14-003202-а від 14.01.2022р., торги відмінені 04.02.2022р.(подання для участі в торгах менше 2тендерних пропозицій) 2. Оголошення про проведення відкритих торгів №UA-2022-02-09-009626-b від 09.02.2022р., торги відмінені 25.02.2022р.(учасники відсутні). Згідно п.1 ч.2 ст.40 Закону Замовником може застосовуватися переговорна процедура закупівлі як виняток у разі, якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені Замовником у тендерній документації. Враховуючи вищевикладене, у даному випадку відповідно до пункту п.1 ч.2 ст.40 Закону може бути застосована переговорна процедура закупівлі, яка для прийняття рішення про укладення договору з учасником, вимагає попередньо проведення з ним переговорів Замовником прийнято рішення про проведення переговорів з ТОВ "ЦЕНТР ЕКОПОСЛУГ" на закупівлю код за ДК 021:2015 –90510000-5 - Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (лот 1.Збирання безпечних твердих побутових відходів (код ДК 021:2015-90511200-4), лот 2.Збирання безпечних твердих великогабаритних відходів (код ДК 021:2015- 90511000-2) Згорнути
Очікувана вартість:
447 840.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴95 040.00 лот 1.Збирання безпечних твердих побутових відходів (код ДК 021:2015-90511200-4)
- Лот №2 ₴352 800.00 лот 2.Збирання безпечних твердих великогабаритних відходів (код ДК 021:2015- 90511000-2)