• Спрощена закупівля
  • Безлотова
  • КЕП

Кріпильні деталі: шурупи - 44531100-2; саморізи - 44531300-4

Необхідні умови та технічні характеристики зазначені у Додатку до оголошення про проведення спрощеної закупівлі (до 50 тис. грн) «ДОКУМЕНТАЦІЯ ЩОДО ЗАКУПІВЛІ». Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками: з організаційних питань - Бойко Анастасія Василівна, головний фахівець управління публічних закупівель Департаменту закупівель, телефон: (097) 728-05-94, електронна адреса: Anastasiya.Boyko@bank.gov.ua. Дюбель ударний потай 8x120 мм., Expert Fix або еквівалент - 1000 шт. та саморіз по дереву чорний фосфатований 3,5х45 мм. Expert Fix або еквівалент - 4 упак. по 500 шт. Технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, що вимагаються замовником, зазначені у Додатку 1 “Специфікація товару” до документації. Строк поставки товару у повному обсязі не повинен перевищувати 20 (двадцяти) календарних днів з дати оприлюднення рішення щодо визначення переможця закупівлі. Перелік документів, які передбачені документацією та повинні бути завантажені учасником у складі пропозиції, наведений в Додатку 2 до документації.

Завершена

3 262.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.9% або 30.00 UAH
Номер: 4e4e2a09a38041bdb7394a5ba930b5e1
Внутрішній номер закупівлі: 14886765
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-07-12-003173-a   
Замовник: Національний Банк України
Контактна особа: Богдан Тодосієнко +380442539808, +380632269833 bohdan.todosiienko@bank.gov.ua http://bank.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 262.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 30.00 UAH
Період уточнення: 12.07.2022 12:01 - 18.07.2022 11:00
Період прийому пропозицій: 18.07.2022 15:00 - 22.07.2022 10:00
Аукціон: 25.07.2022 14:56 - 25.07.2022 15:19
Період кваліфікації: 25.07.2022 15:19 - 28.07.2022 14:48
Період завантаження договору: 28.07.2022 14:48 - 17.08.2022 14:48
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
шурупи - 44531100-2
Код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Кількість 1000 штуки
Період постачання до 21.08.2022
Місце постачання 02232, Україна, м. Київ, Київ, вул. Пухівська, 7 На карті
саморізи - 44531300-4
Код ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Кількість 4 упаковка
Період постачання до 21.08.2022
Місце постачання 02232, Україна, м. Київ, Київ, вул. Пухівська, 7 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ АМАДЕЙ ІНВЕСТ

Оскарження: 28.07.2022 14:48 - 02.08.2022 00:00
Початкова пропозиція 2 999.52 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 999.52 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.07.2022 14:48
Документи 16
Скарги 0
ФОП КАНІБОЛОЦЬКА ІРИНА ВАЛЕРІЇВНА
Початкова пропозиція 3 180.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 180.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 22
Скарги 0

Контракти

Номер: 5ea41ee80b574099987c728a567aed1f
Ідентифікатор договору: UA-2022-07-12-003173-a-b1
Постачальник: ТОВ АМАДЕЙ ІНВЕСТ
Номер договору: №62
Сума договору: 2 999.52 UAH з ПДВ
Сума договору: 2 499.60 UAH без ПДВ
Період дії договору: 12.08.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 12.08.2022 12:00
Статус:
Підписаний
pdf
Видаткова Кріпильні деталі шурупи - 44531100-2; саморізи - 4...
pdf
Рахунок Кріпильні деталі шурупи - 44531100-2; саморізи - 445...
p7s
sign.p7s