-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Легкові автомобілі ДК 021:2015 34110000-1
Тендер Prozorro UA-2017-11-15-001457-a
Завершена
860 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 300.00 UAH
Номер:
f43a9ec1ac1b491f827c2c029eb7506e
Внутрішній номер закупівлі:
1487049
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-11-15-001457-a
Замовник:
Тернопільський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів
×
-
Код ЄДРПОУ:
39427137
-
Адреса:
46400, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Сахарова, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Роман Понита +380979814820 tocsrdi@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
860 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 300.00 UAH
Період уточнення:
15.11.2017 13:02 - 20.11.2017 14:00
Період прийому пропозицій:
15.11.2017 13:02 - 30.11.2017 14:00
Аукціон:
01.12.2017 14:19 - 01.12.2017 14:40
Період кваліфікації:
01.12.2017 14:40 - 04.12.2017 17:50
Період завантаження договору:
01.12.2017 14:40 - 21.12.2017 14:40
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Легкові автомобілі ДК 021:2015 34110000-1
Кількість
1 штуки
Період постачання
01.12.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ТерКо Авто Центр
Оскарження: 01.12.2017 14:40 - 15.12.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34334352
-
Контактна особа:
Третяк Надія Василівна +380352434050 nadiia@terko-auto.com.ua http://www.renault-terko.com.ua
-
Адреса:
46000, Україна, Тернопільська область, місто Тернопіль, проспект Степана Бандери,31А
Оскарження: 01.12.2017 14:40 - 15.12.2017 00:00
Початкова пропозиція
859 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
859 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.12.2017 17:50
Документи
22
Скарги
0
ТОВ "Ю.Р.К."
×
-
Код ЄДРПОУ:
22372423
-
Контактна особа:
Іван Крамар +380967166869 autosalon_urk@renault-lviv.com
-
Адреса:
81135, Україна, Львівська область, Пустомитівський район, село Зубра
Початкова пропозиція
860 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
860 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
14
Скарги
0
Контракти
Номер:
a2455c8dbfac4972aa3623eb6f6cdca1
Ідентифікатор договору:
UA-2017-11-15-001457-a-c1
Постачальник:
ТОВ ТерКо Авто Центр
×
-
Код ЄДРПОУ:
34334352
-
Адреса:
46000, Україна, Тернопільська область, місто Тернопіль, проспект Степана Бандери,31А
Номер договору:
18
Сума договору:
859 900.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
716 583.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.12.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
18.12.2017 12:53
Статус:
Виконаний