-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дрова паливні твердих порід
Тендер Prozorro UA-2022-07-08-001283-a
Торги не відбулися
870 550.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 8 705.50 UAH
мін. крок: 1% або 8 705.50 UAH
Номер:
cb368ba353d34dc8a4b367d148dafd81
Внутрішній номер закупівлі:
14867793
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-07-08-001283-a
Замовник:
Управління освіти Жмеринської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125786
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, м. Жмеринка, вул. Київська, 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Корнієнко +380969295755 osvita_gmerinka@ukr.net http://uposv-zmr.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
870 550.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 705.50 UAH
Період уточнення:
08.07.2022 10:13 - 14.07.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2022 10:13 - 24.07.2022 00:00
Аукціон:
з 25.07.2022 12:13
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дрова паливні твердих порід
Кількість
604.55 метри кубічні
Період постачання
до 31.10.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ДП "Жмеринський райагроліс" ВОКСЛП Віноблагроліс
×
-
Код ЄДРПОУ:
36262822
-
Контактна особа:
Скворцов Олександр Іванович +380433222742 zh_agrolis@ukr.net
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, місто Жмеринка, вулиця Доватора №2
Початкова пропозиція
852 415.50 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
852 415.50 UAH без ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
20
Скарги
0