-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення (поточний ремонт системи опалення будівлі літ. А КНП «Міська дитяча клінічна лікарня» за адресою: вул. Буковинська, 4, м. Чернівці)
Тендер Prozorro UA-2022-07-07-006535-a
Завершена
315 760.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 578.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 578.80 UAH
Номер:
f8b60956428d41fd8c5c35918bfe1b75
Внутрішній номер закупівлі:
14865135
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-07-07-006535-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська дитяча клінічна лікарня" Чернівецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005757
-
Адреса:
58001, Україна, Чернівецька область, Чернівці, вул. Буковинська, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Суддя Наталія Дмитрівна 380953871140 knpmdkletender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
315 760.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 578.80 UAH
Період уточнення:
07.07.2022 16:07 - 15.07.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2022 16:07 - 25.07.2022 00:00
Аукціон:
25.07.2022 14:48 - 25.07.2022 15:29
Період кваліфікації:
25.07.2022 15:29 - 29.07.2022 16:44
Період завантаження договору:
29.07.2022 16:44 - 18.08.2022 16:44
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата виконаних послуг проводиться на підставі актів приймання виконаних послуг форми КБ-2в, підписаних уповноваженими представниками Замовника та Виконавця.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення (поточний ремонт системи опалення будівлі літ. А КНП «Міська дитяча клінічна лікарня» за адресою: вул. Буковинська, 4, м. Чернівці)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.09.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП "Санітарія"
Оскарження: 29.07.2022 16:44 - 09.08.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32652255
-
Контактна особа:
Віталій Якубенко +380953296906 sanitarija.cv@gmail.com
-
Адреса:
58029, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Бульвар Героїв Сталінграду, 5
Оскарження: 29.07.2022 16:44 - 09.08.2022 00:00
Початкова пропозиція
288 578.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
255 554.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.07.2022 16:44
Відповіді на вимоги
10
Документи
37
Скарги
0
КП "МІСТОСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44247518
-
Контактна особа:
Роман Никифорук +380638275506 juristkpmistoservis@gmail.com
-
Адреса:
58018, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, вул.Полетаєва Федора, будинок 10
Початкова пропозиція
282 769.38 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
255 555.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
20
Скарги
0
ТОВ НВП Евріка
×
-
Код ЄДРПОУ:
22842840
-
Контактна особа:
Воротняк Михайло Георгійовича +380677643243 Evrika.cv@gmail.com
-
Адреса:
58022, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, вулиця О. Щербанюка, 3
Початкова пропозиція
312 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
302 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
36
Скарги
0
ФОП "Яцко Ярослав Васильович"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3017019459
-
Контактна особа:
Ярослав Яцко +380673036760 yatsko82@gmail.com
-
Адреса:
59052, Україна, Чернівецька область, село Великий Кучурів, 59052, Чернівецька обл., Сторожинецький район, село Великий Кучурів
Початкова пропозиція
313 440.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
303 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
49
Скарги
0
ТОВ "УНІВЕРСАЛ БУД-2020"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43373313
-
Контактна особа:
Павлюк Олександр +380951367957 bud-2020@ukr.net
-
Адреса:
58018, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ПРОВУЛОК СКЛАДСЬКИЙ, будинок 4, офіс 203
Початкова пропозиція
313 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
313 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
69
Скарги
0
Контракти
Номер:
c8a760859fa64e7299174fa9fccb5182
Ідентифікатор договору:
UA-2022-07-07-006535-a-c1
Постачальник:
ПП "Санітарія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32652255
-
Контактна особа:
Віталій Якубенко +380953296906 sanitarija.cv@gmail.com
-
Адреса:
58029, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Бульвар Героїв Сталінграду, 5
Номер договору:
№ 91
Сума договору:
255 554.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення (поточний ремонт системи опалення будівлі літ. А КНП «Міська дитяча клінічна лікарня» за адресою: вул. Буковинська, 4, м. Чернівці): 255 554.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
11.08.2022 09:00
Статус:
Виконаний