-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Тендер Prozorro UA-2022-07-07-001922-a
Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.
Завершена
264 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 640.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 640.00 UAH
Номер:
180f9055e595404b8cdb4a26a8417bcc
Внутрішній номер закупівлі:
14860543
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-07-07-001922-a
Замовник:
Єлизаветградківський психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190337
-
Адреса:
27341, Україна, Кіровоградська область, смт. Єлизаветградка, вул. Центральна, буд. 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Прищ +380982289664 epni@gutszn.kr-admin.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
264 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 640.00 UAH
Період уточнення:
07.07.2022 13:08 - 15.07.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2022 13:08 - 25.07.2022 11:00
Аукціон:
26.07.2022 11:04 - 26.07.2022 11:33
Період кваліфікації:
26.07.2022 11:33 - 01.08.2022 14:41
Період завантаження договору:
01.08.2022 14:41 - 21.08.2022 14:41
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом оплати Замовником вартості кожної поставленої партії товару по безготівковому розрахунку протягом 7 (семи) банківських днів з моменту одержання Товару за цінами вказаними в видаткових накладних
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Морожена риба хек
Кількість
2200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Гребенюк Антон Ігорович
Оскарження: 01.08.2022 14:41 - 12.08.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3328800518
-
Контактна особа:
Гребенюк Антон Ігорович +380509352048 antosic91@gmail.com
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, Кіровоград, Тамбовська 7
Оскарження: 01.08.2022 14:41 - 12.08.2022 00:00
Початкова пропозиція
239 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
239 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.08.2022 14:41
Відповіді на вимоги
10
Документи
12
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КОВАЛЬ ЄВГЕН ГРИГОРІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3079523651
-
Контактна особа:
Коваль Евгений 380975206390 KOVAL.EG@RO.RU
-
Адреса:
Україна, 50008, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ТИНКА, будинок 8, квартира 57
Початкова пропозиція
244 442.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
244 442.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
6
Скарги
0
ФОП Михайлов Олег Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2867304716
-
Контактна особа:
Михайлов Олег Олександрович +380502832296 mihaylovoo@ukr.net
-
Адреса:
25011, Україна, Кіровоградська область, місто Кіровоград, пров. Артилерійський 2-й, буд. 7
Початкова пропозиція
262 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
262 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
2f289772d49b4142b05af782343456d2
Ідентифікатор договору:
UA-2022-07-07-001922-a-b1
Постачальник:
ФОП Гребенюк Антон Ігорович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3328800518
-
Контактна особа:
Гребенюк Антон Ігорович +380509352048 antosic91@gmail.com
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, Кіровоград, Тамбовська 7
Номер договору:
109
Сума договору:
287 720.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.08.2022 00:00 - 31.03.2023 00:00
Дата підписання:
12.08.2022 10:00
Статус:
Виконаний