• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Бензин А-95 та дизельне паливо (талони)

Завершена

210 000.00 UAH з ПДВ
Номер: cffe851c2b9a46869a13983014d261f2
Внутрішній номер закупівлі: 14842153
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-07-04-006820-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЩЕРБАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Максим Хмеленко +380662335718 uzhkh.tender@gmail.com https://sherbanivska-gromada.gov.ua/upravlinnya-zhitlovokomunalnogo-gospodarstva-10-40-36-05-12-2019/
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій (UA-2022-05-23-005199-a та UA-2022-06-09-007007-a)
Очікувана вартість: 210 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95 (талони)
Код ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин
Кількість 2250 літр
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Дизельне паливо (талони)
Код ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливо
Кількість 1600 літр
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ АВТОТРАНС-ОЙЛ"

Оскарження: 05.07.2022 10:52 - 16.07.2022 00:00
Ціна пропозиції 208 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.07.2022 10:52
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 6e50da905d0e45668b669e0f63ea60ed
Ідентифікатор договору: UA-2022-07-04-006820-a-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ АВТОТРАНС-ОЙЛ"
Номер договору: ТН 18-07/1
Сума договору: 204 635.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 190 310.55 UAH без ПДВ
Період дії договору: 18.07.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 18.07.2022 20:53
Статус:
Виконаний
pdf
Договір ТОВ ТД Автотранс-ойл (А-95 та дизельне паливо).pdf
pdf
Додаток до договору ТОВ ТД Автотранс-ойл (А-95 та дизельне п...
pdf
Додаткова угода 1 ТОВ ТД Автотранс-ойл (А-95 та дизельне пал...
p7s
sign.p7s
PDF
Додаткова угода 2 ТОВ ТД Автотранс-ойл (А-95 та дизельне пал...
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода 3 ТОВ ТД Автотранс-ойл (А-95 та дизельне пал...
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода 4 ТОВ ТД Автотранс-ойл (А-95 та дизельне пал...
p7s
sign.p7s
pdf
UA-2022-05-23-005199-a-report.pdf
pdf
UA-2022-06-09-007007-a-report.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s