-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам'яне
Тендер Prozorro UA-2022-07-04-000487-a
Завершена
1 016 877.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 15 253.16 UAH
мін. крок: 1.5% або 15 253.16 UAH
Номер:
4ef0d60e46a04c2d91f9e3137d7fd262
Внутрішній номер закупівлі:
14835804
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-07-04-000487-a
Замовник:
Управління освіти, молоді, спорту та культури, охорони здоров'я та соціальної політики виконавчого комітету Березівської міської ради Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42140037
-
Адреса:
67300, Україна, Одеська область, Березівка, вул.М.Грушевського,5А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Войтович Юлія Вікторівна +380977508432 dju-ju28@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 016 877.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
15 253.16 UAH
Період уточнення:
04.07.2022 09:31 - 10.07.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
04.07.2022 09:31 - 20.07.2022 15:00
Аукціон:
21.07.2022 11:29 - 21.07.2022 11:52
Період кваліфікації:
21.07.2022 11:52 - 25.07.2022 11:09
Період завантаження договору:
25.07.2022 11:09 - 14.08.2022 11:09
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля Г (Г2) (13-100)
Кількість
80 тонни
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНА ПАЛИВНА КОМПАНІЯ "ОБЛПАЛИВО"
Оскарження: 25.07.2022 11:09 - 05.08.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41701548
-
Контактна особа:
ТПК Облпаливо Товариство +380965971559 41701548@ukr.net
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛ. ЧОРНОМОРСЬКОГО КОЗАЦТВА, будинок 115, офіс 204
Оскарження: 25.07.2022 11:09 - 05.08.2022 00:00
Початкова пропозиція
999 840.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
999 840.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.07.2022 11:09
Відповіді на вимоги
10
Документи
22
Скарги
0
ФОП Корнійчук Віталій Дмитрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2771907671
-
Контактна особа:
Корнійчук Віталій Дмитрович +380673320222 puhtak85@gmail.com
-
Адреса:
45300, Україна, Волинська область, Іваничі, вул. Валова 91а
Початкова пропозиція
1 016 876.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 016 876.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
a85785d581c947f8b55324a26e10ec8b
Ідентифікатор договору:
UA-2022-07-04-000487-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНА ПАЛИВНА КОМПАНІЯ "ОБЛПАЛИВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41701548
-
Контактна особа:
ТПК Облпаливо Товариство +380965971559 41701548@ukr.net
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛ. ЧОРНОМОРСЬКОГО КОЗАЦТВА, будинок 115, офіс 204
Номер договору:
109
Сума договору:
999 840.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
833 200.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Вугілля Г (Г2) (13-100): 12 498.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.08.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
05.08.2022 00:00
Статус:
Виконаний