-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
вугілля кам’яне марки Г(Г2) (13-25) вугілля кам’яне марки Г(Г1) (13-100)
Тендер Prozorro UA-2022-06-30-005566-a
Завершена
1 256 785.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 283.93 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 283.93 UAH
Номер:
85d0d3af878b466f9b891377e169a5c3
Внутрішній номер закупівлі:
14827584
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-06-30-005566-a
Замовник:
КНП "ЦПМСД Арцизької міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38661186
-
Адреса:
68400, Україна, Одеська область, м. Арциз, вул. Добровольського, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ганна Проданова +380680494677 ar-cpmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 256 785.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 283.93 UAH
Період уточнення:
30.06.2022 17:24 - 08.07.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2022 17:24 - 18.07.2022 08:00
Аукціон:
19.07.2022 11:13 - 19.07.2022 11:42
Період кваліфікації:
19.07.2022 11:42 - 25.07.2022 15:35
Період завантаження договору:
25.07.2022 15:35 - 14.08.2022 15:35
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля кам’яне марки Г(Г2) (13-25)
Кількість
3 тонни
Період постачання
до 25.08.2022
вугілля кам’яне марки Г(Г1) (13-100)
Кількість
91.45 тонни
Період постачання
до 25.08.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП КЄСОВ ГЕОРГІЙ ВІКТОРОВИЧ
Оскарження: 20.07.2022 14:05 - 31.07.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3123013276
-
Контактна особа:
КЄСОВ ГЕОРГІЙ ВІКТОРОВИЧ +380974585186 gkesov@ukr.net
-
Адреса:
67472, Україна, Одеська область, РОЗДІЛЬНЯНСЬКИЙ Р-Н, С. ВИНОГРАДАР
Оскарження: 20.07.2022 14:05 - 31.07.2022 00:00
Початкова пропозиція
1 251 612.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 251 612.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
20.07.2022 14:05
Відповіді на вимоги
10
Документи
5
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНВЕСТ АЛЬЯНС"
Оскарження: 25.07.2022 13:58 - 05.08.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42737308
-
Контактна особа:
КРЮЧКОВ АРТУР 380508606051 invest-2019@ukr.net
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, Павлоград, вулиця Дніпровська, буд. 249
Оскарження: 25.07.2022 13:58 - 05.08.2022 00:00
Початкова пропозиція
1 256 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 256 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.07.2022 13:58
Відповіді на вимоги
10
Документи
5
Скарги
0
ТОВ "ТРИЕНЕРДЖІ"
Оскарження: 25.07.2022 15:35 - 05.08.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43354699
-
Контактна особа:
Суховій Людмила Василівна +380963726443 3energy.od@gmail.com
-
Адреса:
65025, Україна, Одеська область, місто Одеса, 19-й км Старокиївської дороги, будинок 4, офіс 305
Оскарження: 25.07.2022 15:35 - 05.08.2022 00:00
Початкова пропозиція
1 256 785.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 256 785.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.07.2022 15:35
Відповіді на вимоги
10
Документи
65
Скарги
0
Контракти
Номер:
a1949967075045a992faaf6376bcd86a
Ідентифікатор договору:
UA-2022-06-30-005566-a-b1
Постачальник:
ТОВ "ТРИЕНЕРДЖІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43354699
-
Контактна особа:
Суховій Людмила Василівна +380963726443 3energy.od@gmail.com
-
Адреса:
65025, Україна, Одеська область, місто Одеса, 19-й км Старокиївської дороги, будинок 4, офіс 305
Номер договору:
69
Сума договору:
1 256 785.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 047 320.83 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
вугілля кам’яне марки Г(Г2) (13-25) : 13 500.00000 UAH без ПДВ
вугілля кам’яне марки Г(Г1) (13-100) : 13 300.00000 UAH без ПДВ
вугілля кам’яне марки Г(Г1) (13-100) : 13 300.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.08.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
08.08.2022 08:27
Статус:
Виконаний