-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
паливні брикети
Тендер Prozorro UA-2022-06-30-004079-a
технічні та якісні характеристики в додатку 2 до тендерної документації
Торги не відбулися
70 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 350.00 UAH
Номер:
031b48cd06df40349d7659abcd9e5340
Внутрішній номер закупівлі:
14826120
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-06-30-004079-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ПОПЕЛЬНАСТІВСЬКИЙ ЦЕНТР ІЗ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ" ПОПЕЛЬНАСТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43954092
-
Адреса:
28062, Україна, Кіровоградська область, Олександрійський р-н, село Попельнасте, вул.Соборна, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Горова +380669354813 popelnaste_cozu@ukr.net https://popelnastecozu.klasna.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
70 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
350.00 UAH
Період уточнення:
30.06.2022 15:08 - 07.07.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2022 15:09 - 17.07.2022 00:00
Аукціон:
з 18.07.2022 13:42
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплату кожного разу протягом 30 банківських днів з дати підписання акту приймання-передачі Товару або видаткової накладної. Замовник має право на відстрочку платежів. У разі затримання бюджетного фінансування розрахунок за поставлений товар здійснюється протягом семи банківських днів з дати отримання Замовником фінансування для закупівлі на свій реєстраційний рахунок. Виникнення бюджетних зобов’язань за договором можливе у разі наявності та в межах відповідних бюджетних асигнувань.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо (паливні брикети)
Кількість
14 тонни
Період постачання
до 30.09.2022
Місце постачання
28000, Україна, Кіровоградська область, Олександрійський район, за адресами закладів загальної середньої освіти Попельнастівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області
На карті