-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки Г(Г1) (13-25)
Тендер Prozorro UA-2022-06-29-005728-a
Торги відмінено
1 271 025.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 355.13 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 355.13 UAH
Номер:
1d30825fb5a64bbba066519e5a792976
Внутрішній номер закупівлі:
14821744
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-06-29-005728-a
Замовник:
КНП "ЦПМСД Арцизької міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38661186
-
Адреса:
68400, Україна, Одеська область, м. Арциз, вул. Добровольського, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ганна Проданова +380680494677 ar-cpmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 271 025.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 355.13 UAH
Період уточнення:
29.06.2022 18:05 - 05.07.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
29.06.2022 18:05 - 15.07.2022 08:00
Аукціон:
з 18.07.2022 11:31
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам’яне марки Г(Г1) (13-25)
Кількість
94.15 тонни
Період постачання
до 01.09.2022
Інформація про скасування
Номер:
0f0d5ebbc46f4dbeb4dedb2cd3e06d99
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Період оскарження:
30.06.2022 17:01 - 11.07.2022 00:00
Дата опублікування:
30.06.2022 17:01
Дата виконання:
11.07.2022 00:02
Статус:
Виконано