-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Деревина паливна (ДК 021:2015 ЄЗС 03410000-7 "Деревина")
Тендер Prozorro UA-2022-06-27-003351-a
Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, - українська. Номенклатурна позиція: ДК 021:2015 ЄЗС 03413000-8 "Паливна деревина". Питома вага критерію: "ціна" - 100 %
Торги не відбулися
700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
Номер:
1433afb8a8ec4ab896b82b1440e003b0
Внутрішній номер закупівлі:
14806413
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-06-27-003351-a
Замовник:
Відділ культури та туризму Семенівської міської ради Новгород-Сіверського району Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41833325
-
Адреса:
15400, Україна, Чернігівська область, м. Семенівка, вул. Червона Площа, 7А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Кирдан +380465921464 katyshagorienko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 500.00 UAH
Період уточнення:
27.06.2022 13:26 - 03.07.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
27.06.2022 13:29 - 13.07.2022 12:29
Аукціон:
з 14.07.2022 14:07
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата проводиться Замовником на підставі накладної на отриманий Товар шляхом безготівкового перерахування коштів на поточний рахунок Постачальника не пізніше 30 банківських днів з дати поставки товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина паливна (ДК 021:2015 "ЄЗС" 03413000-8 "Паливна деревина")
Кількість
700 метри кубічні
Період постачання
до 31.10.2022
Місце постачання
Відповідно до документації