-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з друку наступних документів: рахунків за електричну енергію (за необхідності з повідомленнями рекламного або інформаційного характеру на зворотному боці), інформаційних повідомлень, попереджень про відключення, претензій, вимог-повідомлень про сплату заборгованості, бланків.
Тендер Prozorro UA-2022-06-23-005686-a
Завершена
9 000 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
6768ee1f714a46888e32c9dda637585e
Внутрішній номер закупівлі:
14794258
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-06-23-005686-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42206328
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ПЛЕХАНІВСЬКА будинок 126
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Максим Яськов +380503094616 iaskov.maksym.prat.kh@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій були двічі відмінені процедури відкритих торгів на закупівлю послуг, оголошених згідно річного плану закупівель ПрАТ «Харківенергозбут» на 2022 рік - «Послуги з друку наступних документів: рахунків за електричну енергію (за необхідності з повідомленнями рекламного або інформаційного характеру на зворотному боці), інформаційних повідомлень, попереджень про відключення, претензій, вимог-повідомлень про сплату заборгованості, бланків. Класифікатор ДК 021:2015:79820000-8: Послуги, пов’язані з друком (уточнюючий код ДК 021:2015 79823000-9 Послуги з друку та доставки надрукованої продукції)» Ідентифікатори відмінених закупівель: 1) UA-2021-12-28-006509-b; 2) UA-2022-02-01-000176-c.
На виконання вимог п.1 ч.2 ст.40 Закону України «Про публічні закупівлі» під час проведення переговорної процедури предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Учасник переговорної процедури ТОВ «ХАРКІВ НА ДОЛОНЯХ» є надавачем зазначених у закупівлі послуг і єдиний, хто надав свою пропозицію під час проведення закупівлі UA-2021-12-28-006509-b.
Очікувана вартість:
9 000 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписЗамовник оплачує вартість наданих Виконавцем послуг на підставі рахунку протягом 30 банківських днів з моменту підписання Сторонами Акту приймання — передачі наданих послуг.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з друку наступних документів: рахунків за електричну енергію (за необхідності з повідомленнями рекламного або інформаційного характеру на зворотному боці), інформаційних повідомлень, попереджень про відключення, претензій, вимог-повідомлень про сплату заборгованості, бланків.
Кількість
10 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХАРКІВ НА ДОЛОНЯХ"
Оскарження: 24.06.2022 08:20 - 05.07.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38775714
-
Контактна особа:
Шевченко Наталія В'ячеславівна +380577525041
-
Адреса:
61125, Україна, Харківська область, місто Харків, Червонозаводський район ВУЛИЦЯ НЕТІЧЕНСЬКА будинок 25
Оскарження: 24.06.2022 08:20 - 05.07.2022 00:00
Ціна пропозиції
9 000 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.06.2022 08:20
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
abe34d630654428e99fda1d4e57252e1
Ідентифікатор договору:
UA-2022-06-23-005686-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХАРКІВ НА ДОЛОНЯХ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38775714
-
Контактна особа:
Шевченко Наталія В'ячеславівна +380577525041
-
Адреса:
61125, Україна, Харківська область, місто Харків, Червонозаводський район ВУЛИЦЯ НЕТІЧЕНСЬКА будинок 25
Номер договору:
38/22
Сума договору:
9 000 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.07.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
07.07.2022 14:53
Статус:
Виконаний