• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Автомобіль спеціалізований з краном-маніпулятором

Дата та час розкриття тендерних пропозицій: заповнюється автоматично електронною системою закупівель. У день і час закінчення строку подання тендерних пропозицій, зазначених в оголошенні, електронною системою закупівель автоматично розкриваються всі файли тендерної пропозиції, крім інформації про ціну/приведену ціну.

Торги не відбулися

8 220 626.90 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 82 206.27 UAH
Номер: 2b0cb9ed792f4537b64f7ce82a279332
Внутрішній номер закупівлі: 14790203
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-06-23-001643-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Скрипник Дар'я Сергіївна 380442076145 SKRIPNIK.DARYA@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 8 220 626.90 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 82 206.27 UAH
Період уточнення: 23.06.2022 10:47 - 15.07.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 23.06.2022 10:47 - 25.07.2022 10:00
Період прекваліфікації: з 25.07.2022 10:03
Умови оплати:
поставка товару - 30%
інша подія - 70%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автомобіль спеціалізований з краном-маніпулятором
Код ДК 021:2015: 34142100-5 Вантажні автомобілі з підіймальними платформами
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання ,, Україна, Київська область, Київ, за вказаними у відповідних замовленнях адресами розміщення підрозділів Покупця в м. Києві На карті