-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Деревина (паливна деревина) – за кодом CPV за ДК: 021:2015: 03410000-7 – Деревина (паливна деревина) на 2022р.
Тендер Prozorro UA-2022-06-20-006032-a
Завершена
1 219 941.14
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 099.71 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 099.71 UAH
Номер:
b96793ce23ed447ca038f9f5b7aea6df
Внутрішній номер закупівлі:
14772731
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-06-20-006032-a
Замовник:
ОХТИРСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) "ТЕРЕМОК" ОХТИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33158473
-
Адреса:
42700, Україна, Сумська область, м. Охтирка, вул. Шевченка, 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Юркевич +380661280773 buh2020teremok@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 219 941.14 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 099.71 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
36 598.00 UAH
Період уточнення:
20.06.2022 16:32 - 26.06.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
20.06.2022 16:32 - 06.07.2022 00:00
Аукціон:
06.07.2022 13:05 - 06.07.2022 13:28
Період кваліфікації:
06.07.2022 13:28 - 07.07.2022 15:21
Період завантаження договору:
07.07.2022 15:21 - 27.07.2022 15:21
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина (паливна деревина)
Кількість
682 метри кубічні
Період постачання
до 01.10.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Ніконець Альона Вікторівна
Оскарження: 07.07.2022 15:21 - 18.07.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3198903461
-
Контактна особа:
Ніконець Альона Вікторівна +380664552574 alena_viktorovna_nikonets@ukr.net
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, Суми, провулок, Гетьманський, 14, кв. 72
Оскарження: 07.07.2022 15:21 - 18.07.2022 00:00
Початкова пропозиція
1 213 960.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 213 960.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.07.2022 15:21
Відповіді на вимоги
11
Документи
10
Скарги
0
ФОП Трофименко Андрій Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3304302394
-
Контактна особа:
Трофименко Андрій Володимирович +380682712471 trofim20061990@ukr.net
-
Адреса:
40013, Україна, Сумська область, Суми, вул. Оболонська, 23
Початкова пропозиція
1 217 370.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 217 370.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
2791aaeb966548288db880a81dc36aba
Ідентифікатор договору:
UA-2022-06-20-006032-a-b1
Постачальник:
ФОП Ніконець Альона Вікторівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3198903461
-
Контактна особа:
Ніконець Альона Вікторівна +380664552574 alena_viktorovna_nikonets@ukr.net
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, Суми, провулок, Гетьманський, 14, кв. 72
Номер договору:
49
Сума договору:
1 213 960.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Деревина (паливна деревина): 1 780.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.07.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
19.07.2022 10:00
Статус:
Виконаний