• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Машини для обробки даних (апаратна частина) (планшетні комп’ютери)

Машини для обробки даних (апаратна частина) (планшетні комп’ютери) Система оцінки якості обслуговування в Департаменті (Центрі) надання адміністративних послуг виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Завершена

28 500.00 UAH з ПДВ
Номер: e36113104fc3474bbb477e007ab0017f
Внутрішній номер закупівлі: 1476732
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-12-06-001238-c   
Замовник: Департамент (Центр) надання адміністративних послуг виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Контактна особа: Мірошніченко Валерій Миколайович 380442026040 miroshnichenko.v.m@gmail.com http://ac.dozvil-kiev.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відкриті торги щодо закупівлі Машин для обробки даних (апаратна частина) (планшетні комп’ютери) (закупівлі № UA-2017-11-02-001238-a, № UA-2017-11-20-000382-a) було двічі відмінено через відсутність достатньої кількості учасників. Враховуючи зазначене, замовник відповідно до п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» може застосовувати переговорну процедуру закупівлі.
Очікувана вартість: 28 500.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Машини для обробки даних (апаратна частина) (планшетні комп’ютери)
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 2 штуки
Період постачання до 20.12.2017
Місце постачання 02081, Україна, Київ, Київ, Дніпровська набережна, 19Б На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «КЮЛОДЖІК»

Оскарження: 06.12.2017 12:30 - 17.12.2017 00:00
Ціна пропозиції 28 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.12.2017 12:59
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 0879172f61ae4458bfbc239f65a67c10
Ідентифікатор договору: UA-2017-12-06-001238-c-a1
Постачальник: ТОВ «КЮЛОДЖІК»
Номер договору: 171213-ПТ-04
Сума договору: 28 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2017 00:00
Дата підписання: 19.12.2017 10:00
Статус:
Підписаний
pdf
договір про закупівлю товару.pdf
p7s
sign.p7s