-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне ДГ 13-100
Тендер Prozorro UA-2022-06-17-003742-a
Вугілля кам’яне ДГ 13-100 - 44 т. Категорії замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі - процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію – 100%). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.
мін. крок: 0.5% або 2 090.00 UAH
-
Код ЄДРПОУ:
38990598
-
Адреса:
20603, Україна, Черкаська область, Шпола, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 58
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
- Подіяпоставка товару
- ОписЗдійснення оплати відбувається після фактичного споживання/отримання товару у 100% розмірі на підставі надісланого рахунку/видаткової накладної для оплати. Обсяги споживання товару підтверджуються складеним Сторонами актом приймання-передачі товару. Оплата рахунка/видаткової накладної Постачальника за цим Договором має бути здійснена Споживачем у строк, визначений у рахунку/видатковій накладній, який/яка не може бути меншим 15 (п’ятнадцяти) робочих днів з моменту отримання рахунку/видаткової накладної Споживачем. Передбачається можливість відтермінування платежу до 30 календарних днів з дати підписання акту приймання-передачі товару Сторонами.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Результати торгів
-
Код ЄДРПОУ:
31078365
-
Контактна особа:
Бондар Олена Васильовна +380472367511 sevservice2000@gmail.com
-
Адреса:
18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, Пастерівська буд. 14
Оскарження: 06.07.2022 14:38 - 17.07.2022 00:00
-
Код ЄДРПОУ:
39103896
-
Контактна особа:
Поїзд Володимир 380674082006 bud_svg@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 26500, Кіровоградська обл., Голованівський район, селище міського типу Голованівськ, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА, будинок 36
Контракти
-
Код ЄДРПОУ:
31078365
-
Контактна особа:
Бондар Олена Васильовна +380472367511 sevservice2000@gmail.com
-
Адреса:
18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, Пастерівська буд. 14