-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Паливна деревина
Тендер Prozorro UA-2022-06-16-005103-a
Торги не відбулися
640 380.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 201.90 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 201.90 UAH
Номер:
10d67166122f4762be7eb775ff948783
Внутрішній номер закупівлі:
14757891
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-06-16-005103-a
Замовник:
ОХТИРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ №9 ОХТИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33683603
-
Адреса:
42700, Україна, Сумська область, Охтирка, ВУЛИЦЯ КОРОЛЕНКА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Корабельська Аліна Миколаївна 380509066127 zosh9ohturka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
640 380.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 201.90 UAH
Період уточнення:
16.06.2022 15:09 - 22.06.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2022 15:09 - 02.07.2022 16:00
Аукціон:
з 04.07.2022 11:53
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливна деревина
Кількість
358 метри кубічні
Період постачання
до 30.09.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Ніконець Альона Вікторівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3198903461
-
Контактна особа:
Ніконець Альона Вікторівна +380664552574 alena_viktorovna_nikonets@ukr.net
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, Суми, провулок, Гетьманський, 14, кв. 72
Початкова пропозиція
637 240.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
637 240.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
12
Скарги
0