-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Автогідропідйомник
Тендер Prozorro UA-2022-06-15-000742-a
Дата та час розкриття тендерних пропозицій: заповнюється автоматично електронною системою закупівель. У день і час закінчення строку подання тендерних пропозицій, зазначених в оголошенні, електронною системою закупівель автоматично розкриваються всі файли тендерної пропозиції, крім інформації про ціну/приведену ціну.
Завершена
6 400 972.12
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 64 009.72 UAH
мін. крок: 1% або 64 009.72 UAH
Номер:
2091094137a345f59ba129c3acc2f6e3
Внутрішній номер закупівлі:
14746669
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-06-15-000742-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Скрипник Дар'я Сергіївна 380442076145 SKRIPNIK.DARYA@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 400 972.12 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
64 009.72 UAH
Період уточнення:
15.06.2022 09:54 - 09.07.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
15.06.2022 09:54 - 19.07.2022 10:00
Період прекваліфікації:
19.07.2022 10:01 - 02.08.2022 00:00
Аукціон:
02.08.2022 13:20 - 02.08.2022 13:43
Період кваліфікації:
02.08.2022 13:43 - 04.08.2022 15:07
Період завантаження договору:
04.08.2022 15:07 - 24.08.2022 15:07
Умови оплати:
поставка товару - 30%
- Подіяпоставка товару
- Опис30 % від загальної ціни - протягом 5 (п’яти) банківських днів з дати підписання видаткових накладних, 30% of the total price - within 5 (five) banking days from the date of signing the invoices,
- Розмір30%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
інша подія - 70%
- Подіяінша подія
- Опис70% від загальної ціни - протягом 5 (п’яти) банківських днів з дати належної реєстрації Товару в органах внутрішніх справ, уповноважених на проведення такої реєстрації. 70% of the total price - within 5 (five) banking days from the date of proper registration of the Goods in the internal affairs authorities authorized to conduct such registration.
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автогідропідйомник
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
., Україна, Київська область, Київ, за вказаною у відповідному замовленні адресою розміщення підрозділів Покупця в м. Києві
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Спец-Ком-Сервіс"
Оскарження: 04.08.2022 15:07 - 15.08.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36449624
-
Контактна особа:
Даниляк Василь Юрійович 380975350538 SPIRKIN@S-K-S.COM.UA http://www.polycar.com.ua
-
Адреса:
08130, Україна, Київська область, с. Петропавлівська Борщагівка, 08130, Україна, Київська обл., Києво-Святошинський район, село Петропавлівська Борщагівка, вул. Кільцева, будинок 4-Н
Оскарження: 04.08.2022 15:07 - 15.08.2022 00:00
Початкова пропозиція
6 360 000.00 UAH з ПДВ /
6 360 000.00 UAH з ПДВ
6 360 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
17
Скарги
0
ТОВ "Сучасні вантажівки"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36085246
-
Контактна особа:
Курида Катерина 380672350988 E.KURIDA@AVTEK.UA http://www.avtek.ua/
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, м. Київ, вул. Мечнікова, буд. 14/1, кім. 513
Початкова пропозиція
6 399 000.00 UAH з ПДВ /
6 399 000.00 UAH з ПДВ
6 399 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
27.07.2022 15:40
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
d9eda0ab9f284125a7b94d2404902ecc
Ідентифікатор договору:
UA-2022-06-15-000742-a-c1
Постачальник:
ТОВ "Спец-Ком-Сервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36449624
-
Контактна особа:
Даниляк Василь Юрійович 380975350538 SPIRKIN@S-K-S.COM.UA http://www.polycar.com.ua
-
Адреса:
08130, Україна, Київська область, с. Петропавлівська Борщагівка, 08130, Україна, Київська обл., Києво-Святошинський район, село Петропавлівська Борщагівка, вул. Кільцева, будинок 4-Н
Номер договору:
3321/АТ-22
Сума договору:
6 360 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
5 300 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.08.2022 00:00 - 31.03.2023 00:00
Дата підписання:
16.08.2022 00:00
Статус:
Виконаний