-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Кетамін (Ketamine); Морфін (Morphine); Сибазон (Diazepam); Фенобарбітал (Phenobarbital); Фентаніл трансдермальний пластир (Fentanyl))
Тендер Prozorro UA-2022-06-09-002801-a
Завершена
197 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
69bbf153e750487aaf35332ddf7fe06b
Внутрішній номер закупівлі:
14721898
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-06-09-002801-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03082760
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Хмельницьке Шосе, буд. 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олеся Сакал +380432460239 vodkl-bux@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
20.01.2022 року уповноваженою особою було оприлюднено через авторизований електронний майданчик на веб-порталі Уповноваженого органу оголошення про проведення процедури відкритих торгів по закупівлі НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Кетамін (Ketamine); Морфін (Morphine); Сибазон (Diazepam); Фенобарбітал (Phenobarbital); Фентаніл трансдермальний пластир (Fentanyl)) на очікувану вартість закупівлі 197 000 грн. 00 коп. (ідентифікатор закупівлі UA-2022-01-20-008564-b).
21.02.2022 року процедуру закупівлі було автоматично відмінено електронною системою закупівель у зв’язку із поданням для участі у відкритих торгах менше двох тендерних пропозицій.
21.02.2022 року уповноваженою особою було повторно через авторизований електронний майданчик на веб-порталі Уповноваженого органу оприлюднено оголошення про проведення процедури відкритих торгів по закупівлі НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Кетамін (Ketamine); Морфін (Morphine); Сибазон (Diazepam); Фенобарбітал (Phenobarbital); Фентаніл трансдермальний пластир (Fentanyl)) на очікувану вартість закупівлі 197 000 грн. 00 коп. (ідентифікатор закупівлі UA-2022-02-21-009069-b).
24.03.2022 року процедуру закупівлі було автоматично відмінено електронною системою закупівель у зв’язку із поданням для участі у відкритих торгах менше двох тендерних пропозицій.
Відповідно до ч.1 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі», переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі. Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом (п.1 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі»).
Враховуючи викладене, вирішено застосувати переговорну процедуру закупівлі по закупівлі НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Кетамін (Ketamine); Морфін (Morphine); Сибазон (Diazepam); Фенобарбітал (Phenobarbital); Фентаніл трансдермальний пластир (Fentanyl)) на очікувану вартість закупівлі 197 000 грн. 00 коп.
Очікувана вартість:
197 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Кетамін (Ketamine)
×
-
МНН:
ketamine Ketamine
Кількість
350 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Морфін (Morphine)
×
-
МНН:
morphine Morphine
Кількість
600 ампула
Період постачання
до 31.12.2022
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Сибазон (Diazepam)
×
-
МНН:
diazepam Diazepam
Кількість
150 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Фенобарбітал (Phenobarbital)
×
-
МНН:
phenobarbital Phenobarbital
Кількість
15 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Фентаніл трансдермальний пластир (Fentanyl)
×
-
МНН:
fentanyl Fentanyl
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІАТОМ"
Оскарження: 09.06.2022 12:07 - 20.06.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38737616
-
Контактна особа:
Солоджук С.М. 0442288440
-
Адреса:
04215, Україна, м. Київ, м. Київ, ПРОСПЕКТ ГОНГАДЗЕ ГЕОРГІЯ будинок 20 ЛІТЕРА В'
Оскарження: 09.06.2022 12:07 - 20.06.2022 00:00
Ціна пропозиції
145 651.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.06.2022 12:07
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
22eb4d63dc2d49bd9bd4acc7163b2237
Ідентифікатор договору:
UA-2022-06-09-002801-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІАТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38737616
-
Контактна особа:
Солоджук С.М. 0442288440
-
Адреса:
04215, Україна, м. Київ, м. Київ, ПРОСПЕКТ ГОНГАДЗЕ ГЕОРГІЯ будинок 20 ЛІТЕРА В'
Номер договору:
217
Сума договору:
83 290.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
69 450.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.06.2022 00:00 - 31.03.2023 00:00
Дата підписання:
21.06.2022 16:05
Статус:
Виконаний