-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ за кодом ДК 021:15: 09123000-7 — Природний газ; ДК 016:2010: 06.20.1 — Газ природний, скраплений або в газоподібному стані для виробництва теплової енергії для надання послуг опалення населенню (гуртожиток №1, гуртожиток №2) на IV квартал 2017 рік
Тендер Prozorro UA-2017-10-21-000071-b
Торги відмінено
168 061.60
UAH з ПДВ
Номер:
e352276d931c49aea1cb0db87ae51ae5
Внутрішній номер закупівлі:
1470298
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-21-000071-b
Замовник:
Державний навчальний заклад «Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02549411
-
Адреса:
40013, Україна, Сумська область, Суми, провулок Баумана, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ткаченко Анна Іванівна +380542611754 anna131285@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до ч. 1 ст. 11 Закону України «Про ринок природного газу» від 9 квітня 2015 року з метою забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу на суб’єктів ринку природного газу у виключних випадках та на визначений строк можуть покладатися спеціальні обов’язки в обсязі та на умовах, визначених Кабінетом Міністрів України після консультації із Секретаріатом Енергетичного Співтовариства. Крім того, згідно п.3 Положення «Про покладення спеціальних обов'язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу (відносини у перехідний період)» затвердженого Постановою КМУ від 01 жовтня 2015р. № 758 та із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2016 № 332 покладається обов'язок на НАК "Нафтогаз України" постачати природний газ виробникам теплової енергії для виробництва теплової енергії за цінами, на умовах та у порядку, що визначені пунктами 15 - 17 цього Положення. Враховуючи вищевикладене, єдиним можливим постачальником газу природного, який буде використовуватися виключно для виробництва теплової енергій для надання послуг з опалення та постачання гарячої води населенню може бути Публічне акціонерне товариство «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України»». У зв’язку з цим, відповідно до п.2 ч.2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» ДНЗ «Сумське ВПУБА» застосовується переговорна процедура закупівлі як виняток у зв’язку з відсутністю конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи. У зв’язку із вищенаведеним, а також беручи до уваги необхідність оформлення договірних відносин, на постачання природного газу виключно для виробництва теплової енергії для надання послуг з опалення та постачання гарячої води населенню з Публічним акціонерним товариством «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» ДНЗ «Сумське ВПУБА» вимушений здійснити закупівлю по переговорній процедурі.
Очікувана вартість:
168 061.60 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ за кодом ДК 021:15: 09123000-7 — Природний газ; ДК 016:2010: 06.20.1 — Газ природний, скраплений або в газоподібному стані
Кількість
28339 тисяча кубічних метрів
Період постачання
01.11.2017 - 31.12.2017
Інформація про скасування
Номер:
577818554bb64f9d95d7b85ec6d062fc
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Відповідно до ч. 4 ст. 35 Закону України "Про публічні закупівлі" переговорна процедура закупівлі відміняється замовником у разі:
якщо замовником допущено порушення, що вплинули на об’єктивність визначення переможця процедури закупівлі;
неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань закупівель;
відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг;
скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг;
непідписання учасником договору про закупівлю у строк 35 днів (20 днів - у разі застосування переговорної процедури закупівлі з підстав, визначених пунктом 3 частини другої цієї статті, а також у разі закупівлі нафти, нафтопродуктів сирих, електричної енергії, послуг з її передання та розподілу, централізованого постачання теплової енергії, централізованого постачання гарячої води, послуг з централізованого опалення, послуг поштового зв’язку, поштових марок та маркованих конвертів, телекомунікаційних послуг, у тому числі з трансляції радіо- та телесигналів, послуг з централізованого водопостачання та/або водовідведення та послуг з перевезення залізничним транспортом загального користування) з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір за результатами застосування переговорної процедури закупівлі.
Дата опублікування:
18.12.2017 13:13
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Публічне акціонерне товариство «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України».
Оскарження: 27.10.2017 20:41 - 06.11.2017 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
20077720
-
Контактна особа:
Коваль Віталій Олександрович (044) 586-35-37 Koval@naftogaz.com
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Б. Хмельницького 6
Оскарження: 27.10.2017 20:41 - 06.11.2017 23:00
Ціна пропозиції
168 061.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.10.2017 20:59
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
6806c2a4d8b540d8b42e28edc3c7c81f
Ідентифікатор договору:
UA-2017-10-21-000071-b-b1
Постачальник:
Публічне акціонерне товариство «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України».
×
-
Код ЄДРПОУ:
20077720
-
Контактна особа:
Коваль Віталій Олександрович (044) 586-35-37 Koval@naftogaz.com
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Б. Хмельницького 6
Сума договору:
168 061.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Природний газ за кодом ДК 021:15: 09123000-7 — Природний газ; ДК 016:2010: 06.20.1 — Газ природний, скраплений або в газоподібному стані: 5 930.40000 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації