• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Кетамін (Ketamine); Морфін (Morphine); Сибазон (Diazepam); Фенобарбітал (Phenobarbital); Фентаніл трансдермальний пластир (Fentanyl))

Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції і підготовленні безпосередньо учасником повинні бути викладені українською мовою. Всі інші документи, які надаються учасником, можуть бути викладені українською та/або російською мовами.

Торги відмінено

190 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 950.00 UAH
Номер: 36d26f266a1245faa1f5fe0d5e02630f
Внутрішній номер закупівлі: 14691693
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-06-01-001157-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Контактна особа: Олеся Сакал +380432460239 vodkl-bux@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 190 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 950.00 UAH
Період уточнення: 01.06.2022 10:42 - 23.06.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 01.06.2022 10:42 - 03.07.2022 10:00
Аукціон: з 08.08.2022 11:59
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Кетамін (Ketamine)
Код ДК 021:2015: 33661100-2 Анестетичні засоби
Кількість 300 упаковка
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Морфін (Morphine)
Код ДК 021:2015: 33661100-2 Анестетичні засоби
Кількість 400 ампула
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Сибазон (Diazepam)
Код ДК 021:2015: 33661100-2 Анестетичні засоби
Кількість 100 упаковка
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Фенобарбітал (Phenobarbital)
Код ДК 021:2015: 33661100-2 Анестетичні засоби
Кількість 10 упаковка
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Фентаніл трансдермальний пластир (Fentanyl))
Код ДК 021:2015: 33661100-2 Анестетичні засоби
Кількість 10 штуки
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Інформація про скасування

Номер: c57e002bc5b74012b604c4788071a17c
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: Відмінити відкриті торги по предмету закупівлі, що передбачена п.1 ч.1 ст.32 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: у зв’язку з відсутністю подальшої потреби в закупівлі товару в тій кількості, яка прописана в технічних вимогах до предмета закупівлі
Період оскарження: 01.06.2022 15:42 - 12.06.2022 00:00
Дата опублікування: 01.06.2022 15:42
Дата виконання: 01.06.2022 15:42
Статус:
Виконано