-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Обладнання для закладів громадського харчування(овочерізка)
Тендер Prozorro UA-2022-05-30-003761-a
Торги не відбулися
69 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 690.00 UAH
мін. крок: 1% або 690.00 UAH
Номер:
ed5e09ddff374c69918e402a49c3fc64
Внутрішній номер закупівлі:
14690950
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-05-30-003761-a
Замовник:
Чернівецьке вище комерційне училище Державного торговельно-економічного університету
×
-
Код ЄДРПОУ:
05476316
-
Адреса:
58001, Україна, Чернівецька область, Чернівці, площа Соборна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Волощук Роман Володимирович +380372523752 tender.chvku@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
69 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
690.00 UAH
Період уточнення:
30.05.2022 15:18 - 05.06.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
30.05.2022 15:18 - 15.06.2022 09:30
Аукціон:
з 16.06.2022 15:27
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обладнання для закладів громадського харчування(овочерізка)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЗАДОРОЖНІЙ ВАДИМ СЕРГІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2694710153
-
Контактна особа:
Вадим Задорожній 380985382855 vz82855@ukr.net
-
Адреса:
08205, Україна, Київська область, Ірпінь, 08205, Київська обл., місто Ірпінь, вул.Університетська, будинок 1п/1, квартира 32
Початкова пропозиція
68 896.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
68 896.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
51
Скарги
0