• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Цемент ( Портландцемент)

Цемент ( Портландцемент)

Торги не відбулися

115 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 150.00 UAH
Номер: c646f0257274473cb9e4dbda9f9c280b
Внутрішній номер закупівлі: 14690924
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-05-30-003130-a   
Замовник: Липоводолинська селищна рада
Контактна особа: Мусієнко Лідія Василівна +380545251354 ldolsr2014@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 115 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 150.00 UAH
Період уточнення: 30.05.2022 14:30 - 05.06.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 30.05.2022 14:30 - 15.06.2022 00:00
Аукціон: 15.06.2022 13:54 - 15.06.2022 14:23
Період кваліфікації: 15.06.2022 14:23 - 08.07.2022 15:19
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цемент ( Портландцемент)
Код ДК 021:2015: 44111200-3 Цемент
Кількість 22 тонни
Період постачання 30.05.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 42500, Україна, Сумська область, Роменський район, смт. Липова Долина, вул. Роменська,10 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП "МОНОЛІТ ГРУП"

Оскарження: 04.07.2022 11:10 - 15.07.2022 00:00
Початкова пропозиція 112 599.96 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
107 749.90 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.07.2022 11:10
Відповіді на вимоги 10
Документи 29
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОЛО-ТРЕЙД"

Оскарження: 06.07.2022 13:54 - 17.07.2022 00:00
Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 114 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
107 750.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
06.07.2022 13:54
Відповіді на вимоги 10
Документи 18
Скарги 0
ТОВ "КВА"

Оскарження: 08.07.2022 15:19 - 19.07.2022 00:00
Початкова пропозиція 114 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
110 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
08.07.2022 15:19
Відповіді на вимоги 10
Документи 12
Скарги 0