-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Спеціальні меблі: шафи книжкові, шафи для одягу, столи (власно)
Тендер Prozorro UA-2017-11-15-002953-a
Завершена
167 638.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 676.38 UAH
мін. крок: 1% або 1 676.38 UAH
Номер:
37abf35b68bb4ca7af27ef1f1e41cd3a
Внутрішній номер закупівлі:
1468951
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-11-15-002953-a
Замовник:
Філія «Головний інформаційно-обчислювальний центр» публічного акціонерного товариства «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081258
-
Адреса:
01030, Україна, Київська обл., Київ, вул. І. Франка, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Коваль Іван Сергійович +38 (044) 445 29 02 ikoval@sw.uz.gov.ua http://www.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
167 638.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 676.38 UAH
Період уточнення:
15.11.2017 16:26 - 20.11.2017 20:00
Період прийому пропозицій:
15.11.2017 16:26 - 30.11.2017 20:00
Аукціон:
01.12.2017 11:47 - 01.12.2017 12:08
Період кваліфікації:
01.12.2017 12:08 - 04.12.2017 17:43
Період завантаження договору:
04.12.2017 17:41 - 24.12.2017 17:41
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Спеціальні меблі: шафи книжкові, шафи для одягу, столи (власно)
Кількість
133 штуки
Період постачання
до 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЛОСЬ ВЛАДИСЛАВ АНАТОЛІЙОВИЧ
Оскарження: 01.12.2017 12:08 - 15.12.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2910604758
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЛОСЬ ВЛАДИСЛАВ АНАТОЛІЙОВИЧ +380672328883 vlad@arcon.com.ua https://arcon.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 03022, м.Київ, ВУЛИЦЯ МИХАЙЛА МАКСИМОВИЧА, будинок 3Г, квартира 138
Оскарження: 01.12.2017 12:08 - 15.12.2017 00:00
Початкова пропозиція
167 638.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
167 638.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.12.2017 17:41
Документи
9
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІЗНЕС МЕБЛІ"
Оскарження: 04.12.2017 17:41 - 15.12.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40424747
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІЗНЕС МЕБЛІ" +380503809296 info@business-mebel.com.ua http://www.business-mebel.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 04215, м.Київ, Подільський район, ПРОСПЕКТ ГОНГАДЗЕ, будинок 32-А, квартира 3
Оскарження: 04.12.2017 17:41 - 15.12.2017 00:00
Початкова пропозиція
167 638.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
167 638.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.12.2017 17:43
Документи
31
Скарги
0
Контракти
Номер:
5df6d2ed2f97412cb1bf016dd526620f
Ідентифікатор договору:
UA-2017-11-15-002953-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІЗНЕС МЕБЛІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40424747
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІЗНЕС МЕБЛІ" +380503809296 info@business-mebel.com.ua http://www.business-mebel.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 04215, м.Київ, Подільський район, ПРОСПЕКТ ГОНГАДЗЕ, будинок 32-А, квартира 3
Номер договору:
ВП КВ ГІОЦ -018/17т
Сума договору:
167 638.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
18.12.2017 00:00
Статус:
Підписаний