-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Витратні матеріали для проведення процедур гемодіалізу/гемодіафільтрації
Тендер Prozorro UA-2017-11-17-002571-a
код ДК 021:2015 – 33180000-5 «Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму»
Завершена
3 850 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 19 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 19 250.00 UAH
Номер:
5d035c5b6cca4975bbbed20b6b1dced0
Внутрішній номер закупівлі:
1468279
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-11-17-002571-a
Замовник:
Обласна комунальна установа "Чернівецька обласна клінічна лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005734
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, Чернівці, вул. Головна, будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ситенко Борис Петрович 380372517971 hosp2016.cv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
3 850 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
19 250.00 UAH
Період уточнення:
17.11.2017 15:06 - 24.11.2017 10:30
Період прийому пропозицій:
17.11.2017 15:06 - 04.12.2017 10:30
Аукціон:
05.12.2017 15:36 - 05.12.2017 15:57
Період кваліфікації:
05.12.2017 15:57 - 07.12.2017 13:55
Період завантаження договору:
05.12.2017 15:57 - 25.12.2017 15:57
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Діалізатор високопоточний типу FХ 50 classix (або еквівалент)
Кількість
264 штуки
Період постачання
18.12.2017 - 31.12.2017
Діалізатор високопоточний типу FХ 60 classix (або еквівалент)
Кількість
984 штуки
Період постачання
18.12.2017 - 31.12.2017
Діалізатор високопоточний типу FХ 80 classix (або еквівалент)
Кількість
1056 штуки
Період постачання
18.12.2017 - 31.12.2017
Магістралі кровопровідні для апаратів 5008 (або еквівалент)
Кількість
2400 штуки
Період постачання
18.12.2017 - 31.12.2017
Магістралі кровопровідні для апаратів 4008 (або еквівалент)
Кількість
200 штуки
Період постачання
18.12.2017 - 31.12.2017
Діалізна фістульна голка артеріальна, діаметр 1,6 мм (або еквівалент)
Кількість
3000 штуки
Період постачання
18.12.2017 - 31.12.2017
Діалізна фістульна голка венозна, діаметр 1,6 мм (або еквівалент)
Кількість
3000 штуки
Період постачання
18.12.2017 - 31.12.2017
Сухий кислотний концентрат для гемодіалізу типу AF 83 (або еквівалент)
Кількість
144 упаковка
Період постачання
18.12.2017 - 31.12.2017
Сухий гранульований лужний компонент для бікарбонатного діалізу типу Bi BAG дизайн 5008 (від 650 гр) (або еквівалент)
Кількість
2592 штуки
Період постачання
18.12.2017 - 31.12.2017
Сухий гранульований лужний компонент для бікарбонатного діалізу типу Bi BAG (від 650 гр) (або еквівалент)
Кількість
256 штуки
Період постачання
18.12.2017 - 31.12.2017
Фільтр ультрафільтрації діалізного розчину типу Діасейф плюс (або еквівалент)
Кількість
24 штуки
Період постачання
18.12.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Ренарт
Оскарження: 05.12.2017 15:57 - 18.12.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36342297
-
Контактна особа:
Третяк Ольга Вячеславівна +380443695017 tretyakolga17@gmail.com
-
Адреса:
02099, Україна, м. Київ, Київ, вул.Бориспільська,буд 9, корп.57
Оскарження: 05.12.2017 15:57 - 18.12.2017 00:00
Початкова пропозиція
3 845 682.72 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 845 682.72 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.12.2017 13:55
Документи
14
Скарги
0
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ДІАСЕРВІС ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31467020
-
Контактна особа:
Іванна Білоголова +380931139264 diaserviceplus@gmail.com
-
Адреса:
04053, Україна, Київ, м.Київ,, ВОЗНЕСЕНСЬКИЙ УЗВІЗ, будинок 14, офіс 16/27
Початкова пропозиція
3 849 898.35 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 849 898.35 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
63577db7d7cd4b378fa8e41a9e776024
Ідентифікатор договору:
UA-2017-11-17-002571-a-a1
Постачальник:
ТОВ Ренарт
×
-
Код ЄДРПОУ:
36342297
-
Контактна особа:
Третяк Ольга Вячеславівна +380443695017 tretyakolga17@gmail.com
-
Адреса:
02099, Україна, м. Київ, Київ, вул.Бориспільська,буд 9, корп.57
Номер договору:
ЦЗ-120/2017
Сума договору:
3 845 682.72 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.12.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
18.12.2017 09:20
Статус:
Підписаний