• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Машини для обробки даних (апаратна частина) Код ДК 021:2015 - 30210000-4 (Персональні комп’ютери)

Торги не відбулися

205 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 025.00 UAH
Номер: 591a2f6393604a8aa5a12e4757dd6cab
Внутрішній номер закупівлі: 1466340
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-11-15-001344-a   
Замовник: Апеляційний суд Рівненської області
Контактна особа: Надія Воробйова +380362266838 inbox@rva.court.gov.ua http://rva.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 205 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 025.00 UAH
Період уточнення: 15.11.2017 12:37 - 20.11.2017 17:00
Період прийому пропозицій: 15.11.2017 12:37 - 30.11.2017 17:00
Аукціон: 01.12.2017 12:27 - 01.12.2017 12:48
Період кваліфікації: 01.12.2017 12:48 - 05.12.2017 16:41

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Машини для обробки даних (апаратна частина) Код ДК 021:2015 - 30210000-4 (Персональні комп’ютери)
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 10 штуки
Період постачання до 25.12.2017
Місце постачання 33028, Україна, Рівненська область, м.Рівне, Шкільна, 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Василюта Ганна Анатоліївна

Оскарження: 01.12.2017 12:48 - 16.12.2017 00:00
Початкова пропозиція 174 270.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
174 270.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.12.2017 16:33
Документи 27
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Комерційно-виробниче підприємство"НЕОТЕК"

Оскарження: 05.12.2017 16:33 - 16.12.2017 00:00
Початкова пропозиція 199 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
199 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.12.2017 16:41
Документи 24
Скарги 0