-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення лабораторних досліджень біологічних матеріалів пацієнтам за направленнями лікарів
Тендер Prozorro UA-2022-05-26-001980-a
Послуги з проведення лабораторних досліджень біологічних матеріалів пацієнтам за направленнями лікарів
Завершена
2 420 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
8f2058bfa6194552aabfa6cf84698850
Внутрішній номер закупівлі:
14658712
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-05-26-001980-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПІВДЕННОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №1 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38743499
-
Адреса:
62456, Україна, Харківська область, смт Буди, Харківський район, ВУЛИЦЯ ФАЯНСОВЩИК, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Цвіркун Світлана Василівна 380577460300 CPMD1EKONOM@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Для забезпечення функціонування Замовника є потреба на 2022 здійснити закупівлю Послуги з проведення лабораторних досліджень біологічних матеріалів пацієнтам за направленнями лікарів, на очікувану суму 2 420 000,00 грн.(два мільйона чотириста двадцять тисяч гривень 00 копiйок), з ПДВ, враховуючи необхідну кількість 40 000 послуг, місце надання послуг вул. Фаянсовщик, 5, смт Буди, Харківська область, 62456, Україна
Оголошення про проведення процедури відкритих торгів було заплановано, та оприлюднено на веб-порталі уповноваженого органу за посиланням:
План закупівлі: UA-P-2021-12-16-002438-a.
Оголошення закупівлі: UA-2021-12-14-016447-c.
На участь у процедурі не отримано жодної пропозиції.
Відповідно до п.1 ч.2 ст. 32 Закону «Про публічні закупівлі» тендер автоматично відміняється електронною системою закупівель у разі подання для участі у відкритих торгах - менше двох тендерних пропозицій.
У Замовника залишилась необхідність придбати Послуги з проведення лабораторних досліджень біологічних матеріалів пацієнтам за направленнями лікарів.
Оголошення про проведення процедури відкритих торгів було заплановано, та оприлюднено на веб-порталі уповноваженого органу за посиланням:
План закупівлі: UA-P-2022-01-04-000340-b.
Оголошення закупівлі: UA-2022-01-04-000203-a.
На участь у процедурі отримано 1 (одну) пропозицію від ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕДИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ СУЧАСНОСТІ".
Відповідно до п.1 ч.2 ст. 32 Закону «Про публічні закупівлі» тендер автоматично відміняється електронною системою закупівель у разі подання для участі у відкритих торгах - менше двох тендерних пропозицій.
У Замовника залишилась необхідність придбати Послуги з проведення лабораторних досліджень біологічних матеріалів пацієнтам за направленнями лікарів.
Відповідно до п.1 ч.2 ст.40 Закону переговорна процедура закупівлі застосовується як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі.
Відповідно до п.1 ч.2 ст. 40 Закону, переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі:
- якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Замовником двічі було відмінено відкриті торги по закупівлі ДК 021:2015 ДК : 85140000-2: Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Послуги з проведення лабораторних досліджень біологічних матеріалів пацієнтам за направленнями лікарів).
На підставі вищезазначеного, прийнято рішення про застосування переговорної процедури закупівлі та укласти договір про закупівлю з Учасником після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору.
Запрошення на участь у переговорній процедурі закупівлі було направлено Учаснику ТОВ "ЕКОТЕСТ+", Код ЄДРПОУ 39031112, та запропоновано надати свою пропозицію відповідно до умов тендерної документації, яка оприлюднена за оголошенням UA-2021-12-14-016447-c, UA-2022-01-04-000203-a та надати під час проведення переговорів підтвердження про відсутність підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі відповідно до частини першої статті 17 Закону України Про публічні закупівлі.
Учасник надав свою пропозицію відповідно до умов тендерної документації та підтвердження про відсутність підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі відповідно до частини першої статті 17 Закону України "Про публічні закупівлі."
Пропозиція Учасника відповідає умовам тендерної документації та документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним вимогам відповідно до статті 16 Закону надані у повному обсязі та відсутні підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі відповідно до частини першої статті 17 Закону України "Про публічні закупівлі."
На підставі вищезазначеного, прийнято рішення про намір укласти договір з Учасником переговорної процедури закупівлі ТОВ "ЕКОТЕСТ+", Код ЄДРПОУ 39031112 на загальну суму 2 400 000,00 (два мiльйона чотириста тисяч гривень 00 копiйок) грн.
Очікувана вартість:
2 420 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата наданих послуг здійснюється Замовником протягом 15 (п’ятнадцяти) банківських днів з дня підписання Акта надання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення лабораторних досліджень біологічних матеріалів пацієнтам за направленнями лікарів
Кількість
40000 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
62456, Україна, Харківська область, смт Буди, Харківський район, ВУЛИЦЯ ФАЯНСОВЩИК, будинок 5
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕСТ+"
Оскарження: 26.05.2022 11:35 - 06.06.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39031112
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕСТ+" 380577154967
-
Адреса:
61098, Україна, Харківська область, Харків, вул.ПОЛТАВСЬКИЙ ШЛЯХ, буд. 152
Оскарження: 26.05.2022 11:35 - 06.06.2022 00:00
Ціна пропозиції
2 400 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.05.2022 11:35
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
1517ba4092284d5fa1abd863a7345697
Ідентифікатор договору:
UA-2022-05-26-001980-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕСТ+"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39031112
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕСТ+" 380577154967
-
Адреса:
61098, Україна, Харківська область, Харків, вул.ПОЛТАВСЬКИЙ ШЛЯХ, буд. 152
Номер договору:
2206/36
Сума договору:
2 400 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.06.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
06.06.2022 00:01
Статус:
Виконаний