• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Деревина( дрова твердих порід)

Торги відмінено

747 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 735.00 UAH
Номер: c8d8c4ed1c9246c0925f3b393f1025b7
Внутрішній номер закупівлі: 14638406
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-05-20-003676-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
Контактна особа: Олена Піднебенна +380963776967 olena-zur@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 747 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 735.00 UAH
Період уточнення: 20.05.2022 15:08 - 01.06.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 20.05.2022 15:08 - 11.06.2022 11:49
Аукціон: 14.06.2022 15:55 - 14.06.2022 16:30
Період кваліфікації: з 14.06.2022 16:30
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина (дрова твердих порід)
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 415 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Інформація про скасування

Номер: a3e8f3ddafcd4f84b816abaeb5c33add
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Виявлено помилку, яку неможливо виправити на даному етапі, а саме: неспівпадає назва закупівлі з конкретною назвою в тендерній документації,що являється порушенням законодавства у сфері публічних закупівель.
Період оскарження: 21.06.2022 14:17 - 02.07.2022 00:00
Дата опублікування: 21.06.2022 14:17
Дата виконання: 02.07.2022 00:02
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Луговий Сергій Васильович
Початкова пропозиція 641 175.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
588 885.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги 10
Документи 32
Скарги 0
ТОВ "ДЕЛЬТА ПРО"
Початкова пропозиція 697 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
589 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги 10
Документи 40
Скарги 0
ФОП КОРЖ ВІТА ВОЛОДИМИРІВНА
Початкова пропозиція 695 955.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
695 955.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги 10
Документи 40
Скарги 0
ФОП "ПАРХОМЕНКО ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ"
Початкова пропозиція 735 795.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
735 795.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги 10
Документи 59
Скарги 0