-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
закупівля Універсальної електромеханічної випробувальної машини 10кН або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2017-11-14-002490-a
Завершена
374 172.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 870.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 870.00 UAH
Номер:
1593a18ab81e4ccbadbe94d45fc54ce0
Внутрішній номер закупівлі:
1461292
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-11-14-002490-a
Замовник:
ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02568087
-
Адреса:
09113, Україна, Київська область, місто Біла Церква, вулиця Січневого прориву, 84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бабенко Світлана Юріївна +380456346993 babenko_su@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31720000-9 Електромеханічне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
374 172.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 870.00 UAH
Період уточнення:
14.11.2017 16:18 - 20.11.2017 12:00
Період прийому пропозицій:
14.11.2017 16:18 - 30.11.2017 12:00
Аукціон:
01.12.2017 13:38 - 01.12.2017 14:05
Період кваліфікації:
01.12.2017 14:05 - 04.12.2017 15:14
Період завантаження договору:
01.12.2017 14:05 - 21.12.2017 14:05
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
закупівля Універсальної електромеханічної випробувальної машини 10кН або еквівалент
Кількість
1 штуки
Період постачання
11.12.2017 - 25.12.2017
Місце постачання
09113, Україна, Київська область, м. Біла Церква, вулиця Січневого прориву, 84
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Коллективное предприятие Техно торговый центр "Электрон"
Оскарження: 01.12.2017 14:05 - 15.12.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
05477758
-
Контактна особа:
Коллективное предприятие Техно торговый центр "Электрон" +380503522136 landrat.a@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 37500, Полтавська обл., місто Лубни, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВА МУДРОГО , будинок 17-Б
Оскарження: 01.12.2017 14:05 - 15.12.2017 00:00
Початкова пропозиція
360 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
250 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.12.2017 15:14
Документи
29
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «УКРІНТЕХ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
37461045
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «УКРІНТЕХ» +380577680902 info@ukrintech.com.ua http://www.ukrintech.com.ua
-
Адреса:
Україна, Харківська обл., Харків, 61064 м. Харків, вул. Воложанівька 43 кв. 7
Початкова пропозиція
355 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
289 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
26
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ВИРОБНИЧО-ТЕХНІЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АСМА-ПРИЛАД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38713820
-
Контактна особа:
ТОВ ВТП АСМА Прилад +380523671500 info@asma.com.ua
-
Адреса:
27500, Україна, Кіровоградська область, місто Світловодськ, ВУЛИЦЯ ЧУБАРЯ, будинок 33 Б
Початкова пропозиція
370 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
370 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
30
Скарги
0
Контракти
Номер:
966436f87ec54f61862a3526c42aba14
Ідентифікатор договору:
UA-2017-11-14-002490-a-a1
Постачальник:
Коллективное предприятие Техно торговый центр "Электрон"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05477758
-
Контактна особа:
Коллективное предприятие Техно торговый центр "Электрон" +380503522136 landrat.a@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 37500, Полтавська обл., місто Лубни, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВА МУДРОГО , будинок 17-Б
Номер договору:
297/62
Сума договору:
250 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.12.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
15.12.2017 00:00
Статус:
Підписаний