-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Компютерне обладнання (запасні частини до комп'ютерної техніки)
Тендер Prozorro UA-2017-10-23-000873-a
Завершена
5 501.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 55.01 UAH
мін. крок: 1% або 55.01 UAH
Номер:
2ca6e59709494f3da7c4d856c97238c3
Внутрішній номер закупівлі:
1451898
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-23-000873-a
Замовник:
ПАТ "Укрпошта" в особі львівської дирекції
×
-
Код ЄДРПОУ:
22336769
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Словацького, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ольга Ричель +380322367578,+380674625373 nach_vktlviv@ukrposhta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
5 501.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
55.01 UAH
Період уточнення:
23.10.2017 12:38 - 13.11.2017 12:35
Період прийому пропозицій:
23.10.2017 12:38 - 23.11.2017 12:35
Аукціон:
24.11.2017 14:08 - 24.11.2017 14:29
Період кваліфікації:
24.11.2017 14:29 - 30.11.2017 12:20
Період завантаження договору:
24.11.2017 14:29 - 14.12.2017 14:29
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Компютерне обладнання (запасні частини до печатної техніки)
Кількість
23 штуки
Період постачання
02.12.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ДІЛОВИЙ МОБІЛЬНИЙ СЕРВІС"
Оскарження: 24.11.2017 14:29 - 11.12.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31442528
-
Контактна особа:
Денис Шульгин +380676746364 denis@dms.lviv.ua
-
Адреса:
79018, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ СТОРОЖЕНКА, будинок 12, квартира 37
Оскарження: 24.11.2017 14:29 - 11.12.2017 00:00
Початкова пропозиція
5 395.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 395.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.11.2017 12:20
Документи
13
Скарги
0
ФОП "СЕМЕНЕНКО АНДРІЙ ГРИГОРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2752005911
-
Контактна особа:
Андрій Семененко +380676732424 semenenko2012@gmail.com
-
Адреса:
79002, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ВЕЛИЧКОВСЬКОГО, будинок 30, квартира 47
Початкова пропозиція
5 475.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 475.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
b043455572f24d2ca6586a6df21d5006
Ідентифікатор договору:
UA-2017-10-23-000873-a-c1
Постачальник:
ТОВ "ДІЛОВИЙ МОБІЛЬНИЙ СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31442528
-
Контактна особа:
Денис Шульгин +380676746364 denis@dms.lviv.ua
-
Адреса:
79018, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ СТОРОЖЕНКА, будинок 12, квартира 37
Номер договору:
06-1176
Сума договору:
5 395.50 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.12.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
13.12.2017 12:00
Статус:
Підписаний