• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Придбання обладнання Карапчівською сільською радою для Йорданештського ЗЗСО І-ІІІ ступенів в рамках проекту EASY-B:Покращений доступ в школах прикордонних сільських територій Йорданешти і Балкауці:(інтерактивна дошка(панель) з приладдям та підтримкою)

Завершена

1 914 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 84947ebc23c240f398105a3ca5b594c8
Внутрішній номер закупівлі: 14514016
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-04-16-000019-b   
Замовник: Карапчівська сільська рада Чернівецького району Чернівецької області
Контактна особа: Алергуш Лариса Вікторівна +380373445550 karapcivbuh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: було двічі проведено відкриті торги на Придбання обладнання Карапчівською сільською радою для Йорданештського ЗЗСО І-ІІІ ступенів в рамках проекту EASY-B:Покращений доступ в школах прикордонних сільських територій Йорданешти і Балкауці:(інтерактивна дошка(панель) з приладдям та підтримкою), однак через відсутність достатньої кількості учасників торги не відбулися. Карапчівською сільською радою 15.02.2022 року за UA-P-2022-02-15-008156-b та 09.03.2022 року за UA-P-2022-03-09-000094-c були оприлюднені річні плани закупівлі товару Придбання обладнання Карапчівською сільською радою для Йорданештського ЗЗСО І-ІІІ ступенів в рамках проекту EASY-B:Покращений доступ в школах прикордонних сільських територій Йорданешти і Балкауці:(інтерактивна дошка(панель) з приладдям та підтримкою), очікуваною вартістю закупівлі 1914000 грн., за процедурою закупівель – відкриті торги. Крім того, відповідно до оголошень про проведення процедури закупівлі Придбання обладнання Карапчівською сільською радою для Йорданештського ЗЗСО І-ІІІ ступенів в рамках проекту EASY-B:Покращений доступ в школах прикордонних сільських територій Йорданешти і Балкауці:(інтерактивна дошка(панель) з приладдям та підтримкою) за UA-2022-02-15-008156-b від 15.02.2022 року та за UA- 2022-03-10-000212-b від 10.03.2022 року, торги відмінено по причині відміни - подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій, в зв’язку з чим закупівля по предмету закупівлі товару Придбання обладнання Карапчівською сільською радою для Йорданештського ЗЗСО І-ІІІ ступенів в рамках проекту EASY-B:Покращений доступ в школах прикордонних сільських територій Йорданешти і Балкауці:(інтерактивна дошка(панель) з приладдям та підтримкою), не відбулась. Отже, торги із закупівлі товару Придбання обладнання Карапчівською сільською радою для Йорданештського ЗЗСО І-ІІІ ступенів в рамках проекту EASY-B:Покращений доступ в школах прикордонних сільських територій Йорданешти і Балкауці:(інтерактивна дошка(панель) з приладдям та підтримкою) з очікуваною вартістю 1914000,00 грн., двічі було відмінено за відсутності учасників. Відповідно до частини першої статті 40 Закону України від 25.12.2015 №922 «Про публічні закупівлі», переговорна процедура закупівлі - це процедура, що використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками. Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником, як виняток у разі наявності підстав, визначених у частині другій статті 40 Закону України від 25.12.2015 №922 «Про публічні закупівлі». Було прийнято рішення про застосування переговорної процедури із закупівлі Придбання обладнання Карапчівською сільською радою для Йорданештського ЗЗСО І-ІІІ ступенів в рамках проекту EASY-B:Покращений доступ в школах прикордонних сільських територій Йорданешти і Балкауці:(інтерактивна дошка(панель) з приладдям та підтримкою)., яке було зумовлено тим, що двічі відмінено процедуру закупівлі через відсутність достатньої кількості учасників, відповідно до вимог п.1. ч.2. ст.40 Закону України від 25.12.2015 №922 «Про публічні закупівлі», яким визначено, якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість: 1 914 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання обладнання Карапчівською сільською радою для Йорданештського ЗЗСО І-ІІІ ступенів в рамках проекту EASY-B:Покращений доступ в школах прикордонних сільських територій Йорданешти і Балкауці:(інтерактивна дошка(панель) з приладдям та підтримкою)
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 12 комплект
Період постачання 16.04.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 60421, Україна, Чернівецька область, с.Йорданешти, вул.Головна 62Б На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Безкровний В.В.

Оскарження: 17.04.2022 15:42 - 28.04.2022 00:00
Ціна пропозиції 1 813 992.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.04.2022 15:42
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: ad981ab7e0ee4288a6c1ab6d003c9961
Ідентифікатор договору: UA-2022-04-16-000019-b-a1
Постачальник: ФОП Безкровний В.В.
Номер договору: 44
Сума договору: 1 813 992.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.04.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання: 28.04.2022 00:00
Статус:
Виконаний
договір
p7s
sign.p7s