-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
- 1
Засіб білизна, засоби для меблів, засоби для миття скла, підлоги, посуду, порошок пральний
Тендер Prozorro UA-2022-04-15-001494-a
Завершена
1 686 598.12
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 183.99 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 183.99 UAH
Номер:
9722f2a5504d4a95b1848f0baac288c2
Внутрішній номер закупівлі:
14513426
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-04-15-001494-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кучерук Олена Миколаївна 380442076771 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
39830000-9 Продукція для чищенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 686 598.12 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.04.2022 16:26 - 24.04.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
15.04.2022 16:26 - 04.05.2022 10:00
Аукціон:
05.05.2022 11:30 - 05.05.2022 12:47
Період кваліфікації:
05.05.2022 12:47 - 12.05.2022 11:03
Період завантаження договору:
12.05.2022 11:01 - 01.06.2022 11:01
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴818 398.94 ЛОТ 1 - Засіб білизна, засоби для миття скла, підлоги, посуду, порошок пральний
- Лот №2 ₴868 199.18 ЛОТ 2 - Засоби для меблів, засоби для посуду, порошок пральний