-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб цільнозерновий пшеничний, хліб цільнозерновий житній, хліб пшеничний
Тендер Prozorro UA-2022-03-31-000530-c
Завершена
359 310.00
UAH з ПДВ
Номер:
2dfb6ee8bc8540099068bffe3ce39afe
Внутрішній номер закупівлі:
14442086
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-03-31-000530-c
Замовник:
Управління освіти Біляївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40203901
-
Адреса:
67600, Україна, Одеська область, БІЛЯЇВКА, вулиця Костіна,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Журенко Наталія 0485225787
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до п.1 ч.2 ст.40 Закону України "Про публічі закупівлі" (надалі - Закон) переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Перше оголошення Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-17-003179-с про проведення відкритих торгів процедури закупівлі: ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби) 17.01.2022р. через авторизований електронний майданчик. Станом на кінцеву дату подання тендерних пропозицій була відсутня достатня кількість тендерних пропозицій та учасників аукціону, а саме: подано менше двох тендерних пропозицій. Автоматично системою дані відкриті торги було відмінено на підставі пункту 1 частини 2 статті 32 Закону – подання для участі у них менше двох тендерних пропозицій.
Необхідність закупівлі залишилася, тому 02.02.2022р. було оголошено другу процедуру відкритих торгів Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-02-005838-с. Станом на кінцевий строк подання тендерних пропозицій була повторно відсутня достатня кількість тендерних пропозицій та учасників аукціону, а саме: подано менше двох тендерних пропозицій. Автоматично системою дані відкриті торги було відмінено на підставі пункту 1 частини 2 статті 32 Закону – подання для участі у них менше двох тендерних пропозицій. Потреба у здійсненні закупівлі є необхідною для забезпечення потреб навчальних закладів Біляївської міської ради. Підстави для застосування переговорної процедури закупівлі із урахуванням норм п.1 ч.2 ст.40 (якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації) двічі документально підтверджено. Таким чином, у даному випадку відповідно до статті 40 Закону може бути застосована переговорна процедура закупівлі та за результатами проведених переговорів з учасником (учасниками) замовник приймає рішення про намір укласти договір про закупівлю.
Очікувана вартість:
359 310.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб цільнозерновий пшеничний, хліб цільнозерновий житній, хліб пшеничний
Кількість
11000 кілограм
Період постачання
11.04.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
67600, Україна, Одеська область, м.Біляївка, Начальні заклади Біляївської міської ради
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «Одеський хлібзавод №4»
Оскарження: 31.03.2022 14:18 - 11.04.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43370789
-
Контактна особа:
Добровольський Віталій 0501778056 chitakova.lp@formula-smaku.ck.ua
-
Адреса:
65078, Україна, Одеська область, м.Одеса, вул.Ген.Петрова, б.14
Оскарження: 31.03.2022 14:18 - 11.04.2022 00:00
Ціна пропозиції
359 310.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.03.2022 14:18
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
8c81f150aa3042f1992253ff98f50662
Ідентифікатор договору:
UA-2022-03-31-000530-c-c1
Постачальник:
ТОВ «Одеський хлібзавод №4»
×
-
Код ЄДРПОУ:
43370789
-
Контактна особа:
Добровольський Віталій 0501778056 chitakova.lp@formula-smaku.ck.ua
-
Адреса:
65078, Україна, Одеська область, м.Одеса, вул.Ген.Петрова, б.14
Номер договору:
56
Сума договору:
117 012.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
97 510.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.04.2022 00:00 - 23.08.2022 23:59
Дата підписання:
12.04.2022 10:10
Статус:
Розірваний